| escroaca a întrebat:

.M-am indragostit ca proasta de cel mai bun prieten al meu, care pe deasupra mai e si in clasa cu mine. Nu stiu ce sa fac, avand in vedere ca el a aflat, si-a dat seama.Ma simt foarte naspa, " ma vede doar ca pe o prietena si nu vrea mai mult ", ba mai mult s-a sarutat cu una dintre prietenele mele cele mai bune[ eu le-am facut cunostinta, iar ea stia ce simt pentru el ]. Nu stiu cum sa ma comport cu el de acum incolo. Am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai lectia nr1: Niciodata sa nu te indragostesti de prietenul tau (incearca sa nu-l privesti in ochi )
Lectia nr 2: Niciodata sa nu ai prieten de sex opus
Lectia nr 3:Niciodata nu-ti cupla prietenul cu una din prietenele tale.
Lectia nr 4: Incercarea moarte n-are

3 răspunsuri:
| NuStiTotulDespreMineAsaCaTaci a răspuns:

Stiu ce simti sunt in aceeai situatie doar ca nu stie ce simt pentru el iar el ca prostu o place pe o fata care face ce vrea cu el