| D0zzz a întrebat:

As avea nevoie de un sfat din partea voastra daca se poate. Data trecuta nu mi-a placut deloc freza prietenului meu, as vrea sa-l conving sa si-l lase rebel, ca e mai de varsta lui si ii sta super, nu imi place cand si-o uda, nu-i sta bine, nu e de varsta lui, adica il face prea serios. Nu vreau sa il ranesc sau sa se supere, sa inteleaga gresit, dar nu sunt atat de entuziasmata ca ma vad cu el, probabil ca nu mi-a placut data trecuta cum a aratat... Funda pentru cel mai sincer sfat.

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Cand te vezi cu el, joaca`te prin parul sau astfel incat sa ii strici putin freza.ai grija sa nu exagerezi. apoi ii spui asa intr-o doara: "iti sta mai frumos asa". Vezi sa inteleaga ca tu il placi oricum si nu conteaza freza pe care o are intr-o ziwinking sigur el face asta pentru a fi diferit si pentru a nu te plictisi tu de el.bafta!

| Mayar a răspuns:

Fix in situatia asta sunt si eu: pr nu vrea sa isi lase parul sa arate ca lumea. Eu nu am reusit sa il conving, sper ca macar tu ai mai mult noroc.

| Daniella a răspuns:

Spune-i sincer ca iti place mai mult cum ii sta mai rebel si da-i niste motive pentru care sa si-l lase asa, convinge-l ca doar esti iubita lui.Nu trebuie neaparat sa il ranesti

| alinnephilim a răspuns:

Neah. stai asa. Ii zici pe un ton jucaus : " Mha uratule, de ce ti-ai schimbat freza, stai ca ti-o fac eu cum imi place mie " tongue. Si joacate cu parul lui si il convingi usor usor astea sunt fleacuri. La mine ar merge asa laughing chiar mi s-a intamplat.

| FataLuiTata_1639 a răspuns:

Daca te iubeste isi face freza cum vrei tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te inteleg perfect! laughing
Cand unul dintre iubitii mei care avea parul mai lungut, nu ajungea la umar, s-a tuns si l'am vazut cu parul scurt am zis ca mor de inima straight facelaughing. Nu imi placea de loc, pur si simplu, nu ma mai atragea.
Spune-i ca il avantajeaza mai mult vechea tunsoare si iti place mai mult.

| roxanika0001 a răspuns:

Daca nu iti place destul de el desparte-te de el sau fii sincera cu el si spune-i bafta fundita?

| B_8822 a răspuns:

Spune-i asa: Hai sa-ti dau un sfat... tunde-te asa(cum vrei tu) ii spui ca ii sta mai bine si e mai adecvat.Ii spui ca uh il iubesti oricum ar fi el dar as aeste mai sexy si iti place mai multwinking succes:*. Funda?