| Daniel11_4073 a întrebat:

As avea si eu o intrebare pentru fete.

Daca o fata numai are incredere in mine pentru ca i-a dat conversatia (ce am vorbit cu ea) unei alte persoane, cum fac sa aiba incredere in mine din nou si sa nu se mai poarte asa de indiferent cu mine?

Adica inainte se comporta foarte frumos iar acum tot ce primesc este indiferenta

Răspuns Câştigător
| StEluTa_3250 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii explici din ce cauza ai facut asta,sa ii promiti ca nu se mai repeta, zii ca e omenesti sa greseasca fiecare din noi si ca si tu ai gresit si te vei schimba, zii ca ai nevoie de ea si ca inseamna pentru tine nespus de mult chiar daca uneori nu ii arati asta. bafta

3 răspunsuri:
| OnlyGirl a răspuns:

Pai poate si tu ai fost indiferent cu ea,poate i-ai gresit,incearca sa te comporti frumos cu ea, sau poate ii place de tine, incearca sa vorbesti cu ea si sa-i spui ca ai gresit si ca ai vrea sa aiba incredere in tine...succes:*

| Keepitpink a răspuns:

Spune-i ca ai gresit, cere-i iertare.Incearca sa vorbesti cu ea si sa-i spui ca a fost o greseala, explica-i se s-a intamplat, dar detaliat! Roago frumos sa iti mai dea o sansa pentru ca nu o sa ii para rau(eu asa cred). Daca tu chiar vrei sa fi prietena ei fa-o!(spune-i tot).A si pe viitor ai grija la cine ce spui Te pup:*

| Keepitpink a răspuns:

Funda?