| MariaAnna955 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare... Am un id de mess si nu mai pot sa intru. Am intrat pe un site: ydetector >- aici poti sa vezi cine este pe invisible, online sau offline. am verificat si imi aparea ca sunt online. Asta mi. a dat de banuit ca cineva mi. a spart parola si mi. a schimbat. o. Stie cineva ce pot sa fac pentru a. mi afla parola?

1 răspuns:
| belabel1 a răspuns:

Se pare ca avem mai multi aceeasi problema! si mie mi se intampla la fel. zilele astea nu prea mi-a mers netu de la furtuna asa ca am crezut k e de la el dar vad ca pot sa intru pe facebook, youtube, google etc.am dat disable si apoi enable internetului dar tot nu mergea, apoi am dat un restar pc-ului dar nici asa nu a mers.am incercat cu proxy si a intrat dar f greu, in plus nu am avatar si nici nu pot sa-l schimb.o avea yahoo niste probleme... sper sa le rezolve repede:-