| hearhit a întrebat:

As fii recunoscatoare daca m-ati sfatuiiii..Este vorba despre baiatul la care tin, am fost un timp impreuna dar din cauza mea ne-am despartit..Ma rog, am tinut legatura, inainte sa ne intalnim dupa o lunga perioada in care nu ne-am vazut, mi-a spus ca el tinca tine la mine si ca isi doreste sa ma vada. Cand am ajuns, era cu prietenii lui, cu toti vorbea doar pe mine nu m-a bagat in seama. Nu a scos nici macar un cuvant. Data trecuta a regretat ca nu a vorbit cu mine pentru ca el e genul de baiat timid dar acum cand ne-am vazut, nu-mi pot da seama. Bineinteles, am stat doar 10 minute ca nu am putut mai mult. Si atunci am mai vorbit sa-i "drum bun" ca pleca in Bulgaria o saptamana dar nu a deschis subiectu'" de ce ai plecat sau ceva de genul." Acum astept sa-mi trimita sms iar daca nu-mi trimite inseamna..Nu stiu, ca si-a schimbat parerea despre mine, habar n-am..Sa astept nu, ca el acum a ajuns in Romania..Sa discut cu el ce m-a deranjat sau sa discutam ca intre prieteni fara sa deschid subiectul..La o poveste asa lunga dau si Fundita pentru raspunsuri serioasehappy

Răspuns Câştigător
| gargarita21 a răspuns:

Faptul ca nu te.a bagat in seama de fata cu prietenii lui poate fi simplu motiv ca i.ai fi ranit orgoliu...decat sa stai tu si sa ast mesajul de la el dc nu fc tu primul pas in a lamuri toata situatia? cred ca e mai bine sa stii ce ai de facut daca mai ai vre.o sansa sau nu asa ca te sfatuiesc sa vorbesti deschis cu el..cine stie poate o sa ai de castigat iar daca nu macar nu ai sa regreti ca nu ai incercat! pupici si astept vesti! succes:*

2 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

May nuse stie, adica poti incerca sa vorbesti cu el deschis sa nu va mai eschivati. Asta-i cel mai important. Succes.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca nu te baga in seama sau daca nu te suna ce mai vrei de la el? daca ii place cu adevarat de tine nu sta fara sa nu te sune.te suna mereu si cand esti tu in preajma lui e cel mai fericit si vorbeste cu tine si din astea. asa ca ai grija ..si lasa l pe el sa te caute si nu te mai duce dupa el.vezi ce vrea sa facawinking