| Costache_Adrian_1987 a întrebat:

As vrea sa aflu ceva...Eu sunt cu un baiat de aproape 6 luni(suntem in aceeasi clasa)insa el nu vrea sa afle nimeni din scoala de noi doi.Credeti ca ii este rusine cu mine? Eu la altceva nu ma pot gandi...sau doar isi bate joc de mine?

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Nu isi bate joc, cu asta gresesti. Dar nu gresesti cand zici ca ii este rusine. Nu vreau sa te superi, dar asta este realitatea. Adica nu v-ati putea ascunde pe vecie. Oricum nu ai nici un viitor cu el. Daca ii este rusine si nu isi asuma...NU TE MERITA!

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca ii este rusine cu tine ci, doar ca nu vrea sa arate colegilor ca are o relatie cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Credeti ca ii este rusine cu mine?" Da.

| missfatadelatara a răspuns:

ești băiat sau fata?

| anamaria82726 a răspuns (pentru missfatadelatara):

TU ESTI PROASTA SAU TE PREFACI? Din moment ce a zis ca are iubit, e fata

| missfatadelatara a răspuns (pentru anamaria82726):

TU EȘTI CHIOR SAU TE FACI?

Nu vezi că are nume de băiat?

| anamaria82726 a răspuns (pentru missfatadelatara):

In primul rand sunt fata. Dar daca are numele de baiat aici nu inseamna ca e numele real. Poate a folosit email-ul cuiva din familie...lol

| BogdanBz a răspuns:

Cel mai bine e sa il intrebi pe el direct de ce nu vrea sa va afisati. mai degraba decat sa ii fie rusine cu tine, eu cred ca se ascunde. poate are pe alta si ii e frica sa nu il vada careva cu tine si sa afle cealalta happy

| Blondina12 a răspuns:

Nu ii prea bine...
De exemplu al meu, dupa ce am acceptat in sfarsit sa fim impreuna, m-a dus si m-a prezentat tuturor, nu te supara da inseamna ca nu se prea mandreste cu tine...