| andrateiubeste a întrebat:

Cum aflu daca unui baiat ii place de mine? adica toata lumea imi zice sa il intrebare dar ma gandesc ca o sa rada de mine sau o sa zica la toti si nu am chef sa afle toata scoala si sa nu m-ai pot sa imi arat fata si nici nu am pe cine sa pun sa il intrebe....macar daca as fi in clasa cu el sau sa fim prieteni dar nici atatcrying

2 răspunsuri:
| khaterin a răspuns:

Pai sfatul meu este sa nu il intrebi daca nu ai o relatie prea stransa cu el mai asteapta si iti poti da seama daca te place dupa cum se comporta si cum te priveste

| yoyomagnificulotus a răspuns:

Buna..pai in primul rand inceara sa te dai pe langa el..sa-l intrebi daca are prietena, s-au sa intrati direct la detaliu.PANA NU RISTI NU CASTIGI.Bafta