| PisuCluj a întrebat:

Deci, am un baiat care vrea sa fie cu mine. E de la mine din scoala. el vrea sa fie cu mine dar nu vrea sa afle nimeni :s si eu vreau sa fiu cu el ca este foarte frumos... ii este rusine cu mine :S?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba vrea ca tu sa fii iubita din umbra pe care doar o foloseste si asteapta oportunitatea sa-si faca o iubita oficiala pe care sa o prezinte tuturor.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

NU stiu daca vrei sa ma crezi dar doar isi bate joc de tine. Si eu am fost in aceeasi situtie. Cineva care te place cu adevarat nu-i este rusine cu tine, dimpotriva se mandreste cu tine. Probabil el vrea doar o aventura. Mai bine spui acum nu decat mai tarziu, cand vei avea de suferit.

| AnonimA a răspuns:

Buna nu nu e asta neaparat si eu sunt cu un baiat si nu vreau sa afle nimeni

exista 2 motive
1 pentru ca se gandeste daca afla toata scoala se baga intre noi baga strambe etc

2poate mai are p cineva:*

bafta

| madycumada a răspuns:

Buna!
1. Se scrie "rusine" nu "rudine".
2. Nu cred ca ii este rusine. Pur si simplu nu vrea ca toata lumea sa stie ca voi doi sunteti impreuna.
3. Accepta, daca spui ca este si frumos. Daca nu se comportan cum vrei tu, o termini.
Rau? Ce se poate intampla?oh go on
Nu iti fa griji.
Incercarea moarte n-are!
Numai bine.

| xilotto a răspuns:

Poi care este intrebarea? Si ce rudenie este cu tine? dmne.

| Miruna_7873 a răspuns:

Hmm.Nu stiu ce sa zic.Si asta e o varianta, alfel nu-mi imaginez de ce nu vrea sa afle nimeni.
Intreaba-l sincer. happy

| Parisblue a răspuns:

In cazul in care chiar te place, sa ii fie rusine cu tine? nu, in nici-un caz. ii este de ce zice lumea, probabil unii incep cu mistourile, ca si la mine la scoala, cat ar fi de frum persoana, cat ar fi de urata, fac asta din lipsa de ocupatie, cel mai bine ar fi sa stie decat prietenii apropiati in care aveti incredere. dar ar trebui sa te asiguri ca te place, sa nu faca asta batandu-si joc de tine.eu zic sa il lasi sa mai astepte putin raspunsul sa vezi daca renunta sau nu la tine.succees!laughing

| Rutty a răspuns:

Nu cred ca ii este rusine cu tine. Dar la scoala sunt si copii rai care te necajesc si nu te lasa in pace. Fac zarva si se aude peste tot ca X+Y sunt impreuna. Poate ca nu vrea ca ceilalti sa-l necajeasca intruna, si sa-i spuna ceva gen "tocmai pe ea ai aleso? sau. am vazut alta mai buna" si alte chestii. Unii fac asta din invidie.

| Ana1329 a răspuns:

Pai. ce varsta aveti? Ce fel de baiat e? S-ar putea sa-i fie.Altfel care ar fi probblema?