| anonim_1690 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa continuui prin ati spune ca imi place de un baiat din tabara(am zis si in intrebarea anterioara). sa incep:cand eram in tabara se tot dadea la mine si imi zicea,, dragoste hai la mine in cort,,,, hai langa mine sa povestim,,,, ce mai faci dragoste,, si multe altele.straight facestraight face acum cand am venit din tabara am luat id lui si am vb da parca nu e la fel ca in tabara.acolo de comporta chiar frms cu mine si chiar credeam ca ma place... da nu i-am spus kal placcrying nu mai stiu ce sa cred...credeti ca zicea doar asa sa-i impresioneze pe prieteni lui? sau chiar ma placea? plzzz help mecrying cel mai rapid rasp funda:*

4 răspunsuri:
| KySyB3B3 a răspuns:

Buna.unele persoane se poarta dupa starea de spirit.probabil acolo era locul unde era deschis sa zica ce vroia, ce simtea.acolo putea sa isi exprime sentimentele.cred ca te placea, nu toti fac haz de chestiile astea.Ar trebuii sa ii zici ca ti-a placut in tabara cu toti dar mai ales cu el ar trebui sa ii zici sa va intalniti si sa vezi daca se poarta la fell.va plimbati amn2, si o sa se apropie mai mult de tine.o sa vezi daca are aceleasi texte.daca se poarta frumos spune-i ca il placi.daca el simte ceva pentru u. sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA daca ti-a placut rasp.mc aticipath>big grin

| nyutza97stefy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru intr-o tabara la sovata,el ma tot lua in brate si chestii,apoi cand am venit inapoi la scoala totul s-a schimbat,adica mai vorbea cu mine dar nu asa de frumos,eu zic sa mai lasi sa treaca ceva timp ca sa vezi cum reactioneaza, totusi mai stai si tu pe langa el mai des daca chiar iti place dar nu prea des ca o sa banuiasca poate ceva, succes

| nutza_6991 a răspuns:

Eu cred ca totusi acolo el se dadea tare in fata prietenilor si nu te place cu parere de rau pentru tine pentru ca daca simtea el ceva pentru tine pai se comporta la fel ca si acolo la tabara, dar dupa cum ai scris u mie mi se pare ca el n-are treaba cu tine si plus la asta stiu ca baietii dac se comporta asa ei vor sashi arate ca sunt macho

| procos a răspuns:

Tu chiar nu ai inteles ce vroia el de la tine? e tabara, e distractie... etc