| UtilizatorulFărăNume a întrebat:

As vrea sa ma ajuti. Am de facut o demonstratie pe baza textului "Alesul" de Dimitrie Anghel ca este o opera lirica... Nu prea stiu cum trebuie' sa fac... Daca puteti spuneti si mie figurile de stil si imaginile artistice din text. Va rog multt love strucklove struck:X fundita. plsss repede love struck

3 răspunsuri:
| ARSENÁL a răspuns:

Zau?!? - hai, la treaba cu tine, si lasa cersitul!

| UtilizatorulFărăNume explică (pentru ARSENÁL):

Ma cac pe ma`ta love struck

| ARSENÁL a răspuns (pentru UtilizatorulFărăNume):

Doamne, cata inteligenta! laughing De unde ti se trage frustrarea? Cumva mamica ta a facut acelasi lucru cand te-a nascut? A facut caca pe tine si a uitat sa-ti dea educatie? laughing Mama idiotilor e mereu gravida! - cati frati mai ai acasa?