| PapuShyk00 a întrebat:

as vrea sa ma combin cu un baiat, dar mi-e rusine de fel. daci stiu cum se cambina, dar mi-e rusine sa ma combinaz cu el. nu stiu ce am! mi-e rusine nu stiu de ce? ajutati-ma!

funda+vot

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ti-e rusine poti sa te schimbi si sa fii mai ambitioasa dar asta depinde de tine bunavointa ta conteaza si poti.

| b3bitsa a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa ii spui ca s-a intamplat sa te ndragostesti de el si ca chiar simt cev apt el si sa iti spuna daca simte s el ceva pentru. tine! indiferent de rasp tu sa fi tare si sa treci peste si sa nu-ti pese daca zice cuiva. poate ca intr-o zi o sa vina el la tine! Bafta:X funda?

| AndreIT97 a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess daca il ai, si apoi dupa ce prinzi curaj vorbeste personal cu el, si dupa ce prinzi tupeu (nu in sensul rau) intreaba-l fara suparare daca are prietena si daca nu daca vrea sa fie cu tine. Sorry dar teorie e mai usoara.