| pushi a întrebat:

As vrea sa stiu si eu km pot sa ma combin ca un baiat... da mie cam rusine sa-i spun ca-l >plac:"... ce pot face?

fundita:X+vot

Răspuns Câştigător
| alexandra_7131 a răspuns:

''flirteza'' cu el, dar nu exagerat. Zambetul este intotdeauna antidotul perfect. Vorbeste cu el, incearca sa gasesti lucruri comune, iesiti in oras iar apoi lucruruile vor veni de la sine. Baftawinking

6 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pai daca il placi si ti chiar asa rusine nu-i spune ca-l palci isi va da seama singur ca il placi daca te ti dupa "coada"lui sa zic asa tuh doar fi tuh insuti ca-si da el seama ca-l placiwinking

| AnGeL a răspuns:

Spune-i pe mess e mai usor

| Insanity a răspuns:

Pai cum sa te combini cu el daca el nu stie ca il placi? laughing
Gaseste o solutie la asta : ori spune-i chiar tu, fata in fata, sau mai bine pe mess, ca e mai usor, ori o prietena, dar sincer cred ca mai bine ar fi sa ii dai tu de inteles ca il placi smug Vorbeste cu el, flirteaza, si sa nu-ti fie rusine, ca nu se intampla nimic rau daca esti putin mai relaxata laughing
Oricum, cred ca stii si tu ce ai de facut, esti fata desteapta, corect? smug
Iti urez succes >big grin

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Pai...vorbeste cu o prietena care tine legatura cu el sa-i spuna ceva de genu`:ce parere ai de pushi? ea te cam place."si chestii d`asteachatterboxdaca nu.pur si simplu.intra in grupul lui de prietenibig grinsi incearca sa aflii daca si el te placee>big grin

| ada_7517 a răspuns:

Poti sa iti rogi niste prieteni sa te ajute. sau fa-ti curaj si spune-i. Eu i-am spus unui baiat ca il plac. si uite a ajuns sa ma placa si el. nu stiu cum am fost in stare sa ii spun dar. neabig grin

| SaNe a răspuns:

Ii faci un blowjob si sa vezi cum se combina cu tine.Dar daca nu merge... fami mie un blowjob.