| ana_4027 a întrebat:

Buna am 12 ani si un baiat de 13 ani din scoala mea m-a intrebat daca vreau sa ma combin combin cu el /nu stiu ce sa ii raspund va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| alinutza4a a răspuns:

E f simplu. daca iti place si tie de el accepti daca nu, nu. presupun ca ai emotii ca poate este primul tau prieten. nu-ti fa griji sunteti inca mici este foarte ok perioada pentru a-ti face prieten. asta e farmecul varstei tale. eu zic sa accepti sa vezi cum se comporta si apoi in cazul in care nu-ti place te desparti si asta e.bafta:*

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu ce inteles dai tu cuvantului "combin", daca este o simpla pritenie este in regula, daca intelegi iubit nu, esti prea tanara, mai asteapta putin. Numai bine!

| FucktheSystem a răspuns:

Daca iti place.

| xSoaked a răspuns:

Intai asigura-te ca nu face caterinca de tine. Apoi gandeste-te daca il placi cu adevarat, in caz contrar nu incepe o relatie cu el, ca vei suferi. Oricum la varsta ta e vorba doar de "placut" nu de "iubit" deci cum spuneam, daca il placi si el nu face "misto" de tine, e destul de ok... totusi nu sunteti cam mici? thinking

| clofu a răspuns:

Da sau nuhee hee...este chiar atat de greu?

| Drinni a răspuns:

Daca iti place de el combina-te cu el, dar daca nu iti place, nu ii da de inteles ca il placi.pana la urma e decizia ta si nu te poate indruma nimeni. fa ce simti. fundita?

| adryyy a răspuns:

Daca tie iti place de el spune d daca nu iti place de el spune nu! Mama ce intrebari...

| ana_4027 explică:

Va multumes foarte mut de sfaturi

| ana_4027 explică:

E dragut dar... eu de obicei nu vreau sa ma intalnesc cu el pentru ca asteapta raspuns la intrebare si nu stiu ce sa ii raspund efoarte drgutz cu mine poate chiar e foarte detreaba