| H3lpPl3as3 a întrebat:

As vrea sa stiu daca as putea fi insarcinata. Am avut un contact sexual neprotejat cu prienul meu iar menstruația mi-a venit fara nici o intarziere. De atunci am făcut 2 teste de sarcina si au iesit amândouă negative. In schimb am tot felul de simptome, ameteli, pofte, sensibilitate in zona sanilor, schimbari de temperament etc. Ce ar trebui sa fac acum?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Simptomele alea sunt cauzate de stres.
Daca ti-a venit menstruatia e clar ca nu esti insarcinata.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca dupa actul sexual neprotejat ti-a venit menstruatia, nu poti fi gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia nu are cum sa fi insarcinata dar daca vreai du-te la un medic si iti spune mai exact.