| EveEvelina a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa ma ajutati cu ceva. Cum aflii daca un baiat te-ar placea putin sau cum iti faci curaj sa I-o spui in fata ca-l placi? Eu de felul meu sunt mai rusinoasabig grin funda!

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Simplu, du-te intr-un grup de 4-5 fete, si daca se uite la tine mai mult ca la celelalte, e evident. Dar daca nu ai de gand sa faci nimic dupa aia, nu are rost...

7 răspunsuri:
| justsummer a răspuns:

De obicei cand iti place de cineva te uiti la el mai insistent si cumva incerci sa te aproprii cat mai mult fizic de acea persoana. isi cauta mereu un loc cat mai aproape de tine si sta intors spre tine si e mereu dornic de conversatie. cat despre curaj tragi aer adanc in piept si il intrebi daca ati vrea sa iesiti undeva doar voi doi.

| JustMe34 a răspuns:

Salut fetita rusinoasa.Pai la prima intrebare raspunsul meu ar suna cam asa:stii daca un baiat te place putin doar daca se uita la tine mai insistent, daca iti zambeste sau se comporta frumos cu tine.A doua intrebare ai pus-o cam aiurea pentru ca pentru a-ti face curaj thinking e nevoie de o sticla mare de bautura si gata. daca vrei intr-adevar curaj.Insa eu cred ca te refereai cum poti sa-i spui si pentru iti sugerez sa-i zici fie pe facebook sau prin mesaje sau daca vrei in fata atunci iti iei inima-n dinti si ii spui.O viata ai, nu pierzi nimic daca o faci, ba din contra. happy

| maximrobertalin a răspuns:

Pai si eu is un pic rusinos cred ca ne potrivim vrei sa fi prietena mea? am 18 ani! tu?

| EveEvelina explică (pentru maximrobertalin):

Nu mersitongue

| maximrobertalin a răspuns (pentru EveEvelina):

Haha era o gluma imi place sa fac fetele rusinoase sa rada. Dar stai calma sunt dragut frumoso nu bestie. te pup.

| Nicolen a răspuns:

In primul rand, gramatica limbii romane te va ajuta foarte mult, asta in caz ca l vei aborda pe mess. Ii spui "afli", nu "aflii". Totusi, daca ai noroc, s ar putea sa fie la fel de analfabet si agramat ca si tine. Te pup!

| EveEvelina explică (pentru Nicolen):

Tu comentezi aiurea mai mereu? analfabeta esti tu fa!