| gabriellla a întrebat:

Buna tpu.asta e o intrebare mai ales pentru fete, atunci cand o faci trebuie sa fii epilata anghinal total sau cum?

Răspuns Câştigător
| Lexus28 a răspuns:

Buna! In primul rand sa fii atenta pentru ca se spune corect "inghinal". Nu este un cod scris conform caruia TREBUIE sa fii epilata total, daaar ca sa te simti in largul tau, sa fie totul cat mai igienic, curat si estetic este indicat sa faci acest lucru. Sunt convinsa ca si partenerul va aprecia acest lucru, iar tu te vei simti mult ma in largul tau! Te pup!

8 răspunsuri:
| Gabriella24 a răspuns:

Buna! In primul rand se numeste epilare inghinala nu anghinala. Si da, trebuie sa fii ingrijita si curata ca sa poti sa " o faci " asa cum ai spus tu. Trebuie sa fii epilata total si curata! O zi placuta si bafta! :*

| deeeeea1 a răspuns:

Normal ca trebuie. tine de igiena ta

Răspuns utilizator avertizat
| sebysebyca a răspuns:

Da! anghinal,elicoidal, magistral, fenomenal, partial, colosal

| sindromforyou a răspuns:

Crede-ma ca nu conteaza. cum te simti tu mai bine.

| labadecal a răspuns:

Buna sti cand o faci de obicei trebuie sa fi epilat in fund dar mai ales pe penis ca zgarie la frecare

| stallion244 a răspuns:

Nu mai mintiti mai fata, nu trebuie fata sa fii total, unora le plac coditele...