| Coolgirlexy a întrebat:

astazi mi s-a intamplat cel mai ciudat lucru... cand am ajuns la scoala ne-am jucat,, tara tara vrem ostasi!", iar eu m-am tinut de mana cu cel mai dragut baiat din clasa. Iubitul meu a devenit gelos si nu prea a mai vorbit cu mine.
Cum as putea sa ii explic odata pentru totdeauna ca nu plac alt baiat?

Răspuns Câştigător
| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Poate ca el e frumos in exterior dar in interior doar el site.te sfatuiec sa-l tragi in particular si sa-i spui asa:a fost un joc, daca mi-ar placea de el nas mai fi cu tine deoarece as fi cu el nu-i asa, te plac foarte mult si vreau sa ne impacam.atat trebuie sa-i zici si gata.

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Cel mai dragut baiat din clasa. Sa inteleg ca nu e iubitul tau?
Ce ciudat mod de a spune ca-l placi pe colegul asta.

| Holocaust a răspuns:

Bai gradinita, tine-ti hormonii in frau macar pana la 14 ani.
Auzi, joaca "tara tara vrem ostasi" si are si un iubit gelos pe cap.Ce viata...

| neutrino a răspuns:

Pai daca iubitul tau este mai urat decat acest baiat, cum sa te creada?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a suna asta: "e cel mai dragut baiat din clasa dar nu il plac" laughing nici tu nu cred ca te crezi ce spui.

| Coolgirlexy explică:

Eu v-am cerut un raspuns serios, iar cu rautatea ce-ati castigat? Cea care mi-a raspuns serios a primit funda, voi?! Voi NIMIC!