| CreepyMc a întrebat:

De câteva luni planific cu iubita să o facem. Pentru ea e prima oară, dar eu am mai făcut-o o dată în vara trecută. Ca să o obișnuiesc cu senzațiile noi am făcut mai întâi petting pentru câteva săptămâni. Și aseară când am făcut m-a masturbat până mi-am dat drumul. Iar de atunci am ața roșie aproape sângerând. Și în seara asta am decis amândoi să o facem. Întrebarea mea este dacă pot să o fac cu ea. Așteptăm demult asta și nu aș vrea ca o minoritate să ne împiedice seara

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai ata rosie, inseamna ca ai o infectie la ea si s-ar putea ca actul sexual pe care vreti sa-l faceti sa produca o infectie mai accetuata si sa ai probleme. Sfatul meu este, fara sa te superi, amanati cateva zile actul sexual dorit pana iti dispare infectia si dupa ce dispare infectia puteti sa faceti sex cat doriti voi.

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Daca sunteti majoritari nu trebuie sa va faceti probleme. Succes! si protectie.