| AlexutzaDragutza a întrebat:

Astazi vreau sa ma duc la un baiat ep care il iubesc enorm sa-l intreb daca vrea sa fie cu mine la misto pentru a ma razbuna pe o asa zisa prietena.Ca sa va lamuresc acest baiat s-a pus cu prietena asta a mea dar la misto dn partea lui iar ea cica il iubeste.Am aflat de la o alta fata ca de fapt ea s-a pus cu el doar ca sa ma faca geloasa. Dar eu vreau sa vorbesc cu respectivul sa se puna cu mine la misto dar se poate ca dupa ce stam la misto 2-3zile exista intamplarea de a incepe si el sa ma placa?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ii mai zice prietena, pentru ca a folosit niste metode perverse si nu merita sa o consideri prietena.In alta ordine de idei tie iti place de el, si atunci cand o sa fii cu el nu o sa tsi se para ce e la misto, pentru ca tu tsi la el si o sa-tsi fie greu.Mai bine nu vorbesti despre cum "sa o pui la misto" cu el, ci despre cum sa aveti o relatie serioasa si sa fie ceva frumos.Nu chestii la misto happy

| nana a răspuns:

Buna. Nu cred ca faci bine. Ceea ce vrei tu sa faci este = cu ce a facut prietena ta si s-ar putea sa fii dezamagita. Ti-ai pus intrebarea, daca baiatul respectiv va fi de acord cu jocul pe care vrei sa-l propui? Daca da, nu merita sa faci asa un compromis pentru ca nu este tipul de baiat serios, si, denota ca este tipul smecher, plin de el, genul, vai mor gagicile dupa mine! Ar putea la fel de bine sa te refuze si te vei simtii mult mai tradata si mai trista decat acum. Daca el cu amica ta fac jocul asta, nu te merita nici unul pe tine. Ei se aseamana la caracter si minciuna si tu nu meriti sa te complaci si sa cobori la nivelul lor. Tu esti o fata inteligenta, datorita faptului ca ai deconspirat jocul lor si arata ca esti mult peste nivelul lor si pur si simplu sfideazai. Tu meriti ceva mult mai bun si superior, asa ca ai rabdare si vei devenii o adevarata castigatoare. happy Succes. Pup.
nana

| MilkshakeShake a răspuns:

Asa am facut si eu si sti... exact dupa 2 zile in care mna am fost nevoiti sa ne tinem de mana bla bla. tipa ( prietena) a zis ceva de genu " aha la vo iasta e raltzie sigur faci asta doar ca sa imi fie ciuda da nu tine ca situ ca nu sunteti impreuna > si el m-a sarutat happy pentru ca a zis ca in alea 2 zile sa indragostti de mine si suntem si acum impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat, lupta pentru el ce nu sa sati piarda vointa de a te placea.
Dar sunt sigura ca poti sal atragi sa fiti in preuna.
NOROC la agatat.