| Minnye10 a întrebat:

Heeey >3. Abia acum am aflat si eu ca sunt o mareee proasta si bataia de joc a altora, daca baiatul care se presupune ca ma iubeste cum se face ca am aflat, ca vrea sa o faca pe prietena mea geloasa stand cu mine? Ma simt groaznic, nici nu va imaginati, si stiu de fapt ca am iubeste dar isi bate joc de mine. straight face sad crying Ce sfat imi dati, oare sa vorbesc cu el? sa lamuresc situatia adica daca vom fii impreuna sau nu? si sa-l intreb ce are de gand?
Funditssa :*:X
Prostii nu dau raspuns clar!

Răspuns Câştigător
| DianneKrieger a răspuns:

Buna Mery! Te sfatuiesc sa-l lasi in pace si sa-l ignori. Nu prea merita sa stai sa-ti bati capul cu unul care te foloseste sa faca pe nu stiu cine geloasa. La urma urmei sunt extrem de multi care presupun ca iubesc...doar din vorbe. Ignora-l cat de mult poti si vezi-ti de treaba cu altii care merita! happy Bafta!

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Intrebarea asta nu se potrivea mai bine la alta categorie. straight face

| Wøodenpints a răspuns:

Şi ce cauţi la categoria asta? Vrei să-i faci o dedicaţie muzicală?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii dupa prosti umbla..deci asa cum afirmi tu ca esti o mare proasta..eu cred ca multi prosti o sa iti raspunda...Dar sti oare ce inseamna "prost"? La ce te-ai referit? Sa sti ca nimeni nu este prost.Dar unii nu isi folosesc mintea. Sfatul meu in primul rand e sa iti stergi contul ca vad ca iti bati joc de regurile site-ului sa scrii la o categorie total neportivita si eu voi raporta asta..si alt sfat..despartete de el.

| Minnye10 explică:

Scuzati Categoria, am vrut sa pun alta intrebare si dupa aceea am pus-o pe asta, si am uitat sa schimb categoria.