| anonim_4396 a întrebat:

astazi vreau sa va cer ceva,cu lacrimi in ochi, disperat...va rog din tot sufletul meu, opriti-va cateva minute sa imi ascultati problema
Sunt intr-o relatie de 4 luni, iar in ultima vreme nu mai merge nimic bine,totul e schimbat, ne certam din orice aproape, imi tot spune ca nu mai simte acei fluturasi ca inainte cand trimiteam un mesaj...imi spune ca e din vina dezamagirilor si acum o zi mi-a spus ca cel mai bine ar fi sa luam o pauza(si stiu ca de la pauza va rezulta despartire cu siguranta) si eu nu vreau asta, nu vreau sa o pierd..nu pot,nu pot, va rog... ajutor! funda si multumesc ca m-ati ascultat.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Din pacate ai dreptate, veti lua pauza si va veti desparti. Nu ai altceva de facut decat sa accepti realitatea. Fata ti-a spus clar, nu mai sunt fluturasii, nu mai are sentimente pentru tine. Nu am vazut niciodata acei fluturasi intorcandu-se in nici o relatie din jurul meu sau de-a mea. Nu exista o vina aici, oamenii se schimba, ieri erai exact ce isi dorea, astazi o tii in loc. Nu poti face altceva decat sa incerci sa o uiti.

| Shaco a răspuns (pentru SkyPilot):

Multumesc de atentia acordata...am crezut ca pot face ceva sa fie totul ca inainte...se pare ca nu. Voi asculta sfatul tau

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dac-ai ști câte muieri așteaptă să-i ia locul, n-ai mai plânge!

| peperonies a răspuns:

Prima ta problema este fix aici -> "va cer ceva, cu lacrimi in ochi, disperat..."

astea sunt fix calitatile dupa care fug fetele. am zis dupa? voiam sa zic DE...

| Quassaar a răspuns:

Dragoste si iubire cu sila..nu se poate. Împăca-te cu gandul. Timpul l-e vindeca pe toate. Curaj si capul sus!

| Dendoris a răspuns:

Apoi dragoste cu forta nu se face... a, ba da... viol.

Serios acum, dragoste cu forta nu se face decat prin viol.

EA NU TE MAI VREA, GET OVER IT.

| Reimond a răspuns:

Capul sus, sunt inca fete pe acest pamant big grin Azi plangi maine razi, nu ai pentru ce sa fi suparat!