| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trece peste o despartire? Vorbeam cu o fata de 3 ani. am fost impreuna cu ea, iar dupa ce ne-am despartit, am ramas prieteni pana azi cand mi-a spus ca nu mai simte nimic pentru mine(ne certam de ceva vreme) si vreau sa o uit.Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O uiti in timp

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai daca te bagi la din astea mici, incearca cu una mai mare, 14-15 ani macar, alea de 3 ani sunt rasfatate.

| MidnightR a răspuns:

Eu nu va inteleg. Vreti vraji,potiuni magice, miracole sau ce dracu...
Apuca-te de-un sport, box, karate, orice si varsa-ti frustrarile.
Zicea cineva ca baietii devin din ce in ce mai femei si femeile din ce in mai barbati...

Răspuns utilizator avertizat
| ZodiacRO a răspuns:

O uiti, cauti alta.
Iti zic o lectie de viata :
Nu ramane cu gandul la o femeie usoara, du-te la altelehappy.

| alexamaria40 a răspuns:

Si eu am trecut printr-o despartire, acum cateva luni, nu e usor dar trebuie sa faci ceva pentru tine. Iti spun ce a functionat la mine, m-am inscris la sala, am iesit la plimbare, am invatat ceva nou, am citit diverse carti, am facut orice doar sa imi ocup mintea. La mine a fost urat cu jigniri si alea alea si m-am ales cu o stima de sine scazuta dar trebuie sa iti revi singur. mereu sa te incurajezi, iti vei gasi cu siguranta alta persoana potrivita pentru tine, nu s-a terminat lumea