| Kipsu a întrebat:

Buna TPU aveam fimoza pana acum cateva zile cand am reusit sa imi decalotez penisul nesculat. Dupa am incercat sa fac asta si cand este in erectie dar am reusit foarte greu si ma doare ata cand fac asta si nu se duce mai in jos de sub capul penisului.Am citit despre asta si cred ca am ata scurta si imi este frica sa nu se rupa in timpul actului sexual.Cum pot sa o fac sa se intinda mai mult si daca se rupe in timpul sexului va trebui sa ma opresc sau pot sa continui actul sexual?

3 răspunsuri:
| Puspefaptebune a răspuns:

Probabil esti virgin.
Si daca chiar esti, in timpul sexului ti se v-a rupe ata si penisul se va decalota si daca nu merge nici treaba asta, du-te la un medic

| Kipsu explică (pentru Puspefaptebune):

Cam cat de tare doare cand se rupe ata si o sa pot continua sau o sa trebuiasca sa ma opresc din cauza durerii?

| Puspefaptebune a răspuns:

Stai calm, o sa te usture putin, dar nu foarte tare.Multi am trecut prin asa ceva, dar dupa ce treci de faza aceasta, nu o sa mai ai nici o problema sau gandire la faptul ca s-a rupt ata.Eu iti doresc bafta, nu mai fii asa ingrijorat ca nu patesti nimic, si ultimul lucru, PROTEJEAZA-TE!