| Alex2dho3ty a întrebat:

Salut! Am 16 ani și nu pot sa imi decalotez penisul mai mult de cap cand este in erectie, dar cand este fleasca pot fara nici o griji sa o decalotez. Cand imi este in erecției nu imi pot decalota penisul din cauza la ata( isi schimba culoara in alb si imi este frica sa nu se rupă) și din cauza preputului cand incep sa imi decalotez penisul incepe sa ma doară și mai joc de cap incepe sa ma strângă. Este cumva fimoza?( sa ma scuzați pentru exprimare)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DanRaul77 a răspuns:

Asa am avut si eu da cand eram mai mic si mi-a zis doctoru sa tot trag asa de cateva ori pe zi. nici eu nu puteam doar cand nu era sculata reuseam sa trag pielea aia si tot facand asa pana la urma am reusit. cand ti nesculata trage de ea si tine asa apoi o ajuti sa se ridice fara sa o mai lasi pielita sa mearga spre cap o ti cu mana si ea se largeste eu asa faceam

| Alex2dho3ty explică (pentru DanRaul77):

Deci in fiecare zi, si in timp o sa mi se lărgească?

| DanRaul77 a răspuns (pentru Alex2dho3ty):

Sigur