| Aghireirs a întrebat:

azi am făcut sex cu prietenul meu fără sa ne protejam...și el a ejaculat pe burta, dar am observat ca atunci când a scos-o ca sa ejaculeze pe burta a fost ceva lichid alb o mica picătura.
Oare ce a fost? Putea fii excreția mea sau lubrifiantul?(L-am lubrifiat cu saliva)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Glandul penian (capul penisului) in momentul in care este scos din vagin, este umezit/naclait, sau cu totul acoperit de secretia care exista in vagin. Din acest motiv este destul de improbabil sa poti sa observi ca ar putea exista ceea ce descrii tu : '' a fost ceva lichid alb... o mica picătura.'' thinking
In momentul extragerii penisului din vagin, intregul gland (cap) cat si trunchiul penisului pe intreaga sa lungime este acoperit de regula cu amestecul format din : secretia vaginala normala (leucoree), secretia lubrifianta cat si saliva in cazul tau. Sanatate!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Putea fii excreția"?!

dă-ne o poză două să pricepem ce ai văzut tu

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Daca peste 9 luni apare un copil, stii exact ce a fost acel "lichid alb".