| anonim_4396 a întrebat:

Rog seriozitate.Am facut dragoste cu prietena mea.si la un momentdat cand eram in afara ei.neprotejat a iesit o picatura mica de tot de lichid seminal.am sters-o de acolo (picatura) apoi am strans penisul de cateva ori (4-5 ori) si l-am stors bine pana nu mai iesea nimic. Apoi l-am lubrifiat natural cu putina saliva si am mai continuat actul sexual pentru 10 secunde. E posibil sa mai fi ramas ceva pe canal dupa ce l-am stors? Si daca sa zicem ca a ramas, desi sansele sunt foarte mici, si acel ceva a ajuns in ea, e posibil ca ea sa fi ramas insarcinata? Tin sa precizez ca ea a urinat imediat dupa ce am terminat si a observat putin sange.deci care sunt sansele in caz de ceva? vreau un raspuns concret nu batai de joc.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Să ştii că sunt şanse. Nu numai pentru că a apărut acel lichid seminal despre care vorbeşti, ci şi pentru că şi preejacularea conţine spermatozoizi.
Dacă scăpaţi cu bine după episodul ăsta, mai bine folosiţi prezervativul de-acum înainte. Iar dacă sunteţi prea panicaţi, sfătuieşte-o pe prietena ta să ia pastila de a doua zi.
Mult succes!

| Src a răspuns (pentru Rayyy):

Cat costa aceasta pastila?

| Rayyy a răspuns (pentru Src):

După cum ţi-am răspuns şi în mesaj, costă în jur de 70 de lei.

4 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Inainte de o pune ia ia o pastila cu o doza imensa de hormoni mai bine pune-o sa calculeaza perioada fertila iar pastila de a doua zi se ia de maxim 2 ori pe an, daca nu vreti sa folositi prezervative alegeti anticonceptionalele.

| roxanarsene a răspuns:

Sunt sanse mari sa mai ramas pe canal! e destul un ''mormoloc'' pentru a ramane insarcinata! daca ai norocul sa nu ramana insacinata data viitoare foloseste un prezervativ! mult noroc!