| LeeJiEun a întrebat:

Azi la scoala am fost de servici si am ramas cu inca 2 fete.Eu stateam afara langa usa, si ele faceau curatenie.Baiatul de care imi place a venit spre clasa mea cu unu de la el din clasa pentru ca in fata clasei mele e iesirea din scoala, si inainte sa iasa afara, mi-a zis,, ce faci iubi"? si a iesit.
Ce sa inteleg din asta? fundita!:*

Răspuns Câştigător
| EA5100 a răspuns:

S-ar putea sa spuna ce simte, deci incearca sa vezi ce iti mai spune, dar trebuie sa fiti singuri undeva.

2 răspunsuri:
| Saammyyy a răspuns:

Depinde ce fel de persoana este el, daca e unul care se tine de glume, s-ar putea sa fie doar o gluma dar sunt tot felul de persoane
asa ca mai bine discutati(in fata)

| JohnCena23 a răspuns:

Spune-i si tu asta si vei vedea reactia