| SugarLips a întrebat:

Azi mai vin cu o intrebare legta de un baiat. Peste doua saptamani urmeaza sa merg cu prietena mea cea mai buna la o nunta(desigur si cu parintii) impreuna cu fratele ei si inca un baiat. Se intampla ca mie sa imi laca de fratele ei, iar ei sa ii placa de acel baiat.noi speram ca la nunta la care mergem sa avem ocAzia sa dansam cu ei.( noi doua avem 12 ani iar ei14) noi ca si prieteni ne intelegem toti bine insa nu cred ca o sa ne invite sa si dansam:-s cel mai frica imi este ca prietena mea sa fie invitata iar eu nu:-s.intrebarile mele ar fi: cum imi dau seama ca un baiat ma place sau nu, iar voi, baieti, va simtiti rusinati sa invitati o fata la dans?!

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E vorba de cateva,, miscari de sah,,.Tu spune-i prietenei tale ca vrei sa fi invitata la dans de fratele ei, pentru ca-ti place de el.Ea discuta cu el acasa, iar el va fi convins ca nu-l refuzi, si te va invita.La randul ei isi poate ruga fratele sa vorbeasca acelasi lucru cu prietenul sau.Stiind ca nu v-or fi refuzati, baietii sunt mai indrazneti.Bafta si petrecere frumoasa!

2 răspunsuri:
| BlueLine a răspuns:

1. Ai 12 ani totusi tu vrei sa fii deja ca o fata de 14-15 ani?
2. Depinde de ce fata e vorba si nu toti baietii se simt rusinati cand ivita o fata la dans.

| SugarLips explică (pentru BlueLine):

Multumesc pentru raspuns, noi doar speram sa fim invitatewinking e doar o fanteziewinking.