| Amy90 a întrebat:

Care considerati voi ca e zodia cea mai compatibila cu zodia gemeni (femei)? Cum vi se pare combinatia gemeni-sagetator (aer-foc)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie si ne potrivim de minune. facem o echipa care poate infrunta toate nebiniile lumii asteia. Dar conteaza sa fie pe primul loc credinta, respect si dragostea.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca m-as lua dupa zodii ar insemna ca pe mine nu ma duce capul ci ma conduce astrologia in viata!

Traieste-ti viata si lasa prostiile! Stai cu cine iti place!

| Pain a răspuns:

Mda, e cea mai potrivita, si eu sunt sagetator, si ma inteleg cu gemeniilaughingam fost chiar cu o fata care era gemenibig grinsi a mers binetongue

| alma1115 a răspuns:

Ce-a mai compatibila zodie cred ca e varsatorul

| chocolate27 a răspuns:

Prietenul meu este gemeni, iar eu fecioara.Suntem de 2 ani impreuna si pot sa zic ca totul merge f.bine,,desi uneori ne mai si ciondanim happy Oricum, atunci cand ai un prieten, nu trebuie sa te gand numai la compatibilitatea zodiilor, sunt si alte criterii de care sa tii cont.Succes!

| ChocolateDroid a răspuns:

Combinatia gemeni-sagetator e minunata love struck ( In unele cazuri )
Mama e gemeni iar tata e sagetator si se inteleg de minune si se iubesc f. multwinking
Sa nu te iei dupa lucrurile scrise pe multe site-uri care spun ca gemeni-sagetator nu se potrivesc, nu e adevarat. Good Luck :*

| Loree a răspuns:

E superba!
am citit si niste compatibilitati pe net si e ok... acum depinde f mult ca fiecare sa lase de la el si sa fie intelegere. sagetatorii se plictisesc repede, nu uita! nu. l lasa sa se plictiseasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o combinatie nici prea buna, nici prea rea...pot spune ca e compatibilitate 50%.