| MsGringer a întrebat:

Cu ce este compatibila zodia SAGETATOR?

Răspuns Câştigător
| KiddaBăă a răspuns:

Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Berbec, Leu
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Gemeni, Fecioara, Pesti happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa iti zic sa te feresti de fecioare ca o sa te bati cap in cap si intre un sagetator si un leu va exista mereu competitie iar cu racul, o sa iti vina sa te sinucizi de la atatea declaratii siropoase de dragoste si vei fugii mancand pamantul.

| MsGringer explică (pentru anonim_4396):

Si in concluzie? Nu ma potrivesc cu nici o zodie?laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru MsGringer):

In concluzie trebuie sa te feresti de zodile astea. Eu sunt sagetator si ma inteleg bine in relatii cu taurii, gemenii, pestii si oarecum cu varsatorii [ ne mai ciondaneam, amandoi aveam caractere puternice ]. Dar am avut o relatie si cu un leu si a fost ok cat de cat, nu avea un caracter prea puternic fata de mine ce e drept.