| Baby_1395 a întrebat:

De ce credeti ca nu ar trebui un baiat care este virgin sa incerce sa dezvirgineze o fata? Sau care ar fi diferenta? Urmarile?(variaza foarte repede cand simte ca fata e fierbinte si uda?)sau ce? Astept raspunsuri serioase.Multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Baby_1395 explică:

16 ani ce parere ai?

| mgtow a răspuns (pentru Baby_1395):

Asa ar trebui sa fie, virginii cu virginele si cine a facut sex sa se alature cu cei experimentati, mai tinem cont ca sunt persoane care sunt in inferioritate (au facut sex in putine ocazii sa zicem 2, 3 si apoi apare o tipa care a facut-o de 100 de ori) nici asa nu e corect dar asta e, cine accepta treaba lui/ei.

| Baby_1395 explică (pentru mgtow):

Sa zicem...