| Zekkar a întrebat:

Bună TPU. Care model de prezervative de la durex are diametrul nominal 49 sau 52 mm? Să știu după care să ma uit. No hate

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Mergi in magazin si te uiti care are marimea care o vrei, cumperi si il folosesti cand ai nevoie.

| Goete a răspuns (pentru Emilian65):

Mai bine i-o arata la vanzatoare, sa ii dea ea marimea, ca daca nu inclina sa cumpere prezervative mai mari laughing

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ne explici si noua ce inseamna diametru "nominal"? - sau doar "suna mai bine" asa?