| AndaBăă a întrebat:

Care sunt efectele dezvirginării la băieți? Adică, după primul contact sexual, le apar cosuri multe pe față? Sau ce efecte apar la un băiat de 16 ani?
Funda puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se vede nimic diferit. Doar hienu daca i se rupe.

| RAY a răspuns:

Cosurile apar si daca faci si daca nu faci, intrebarea e daca faci sex des apare mai multe cosuri din cauza hormonilor sau a faptului ca ejaculezi desi in testicule se tot formeaza noi spermatoizi care ceva cauzeaza ei nu stiu, acuma de la primul sex nu cred ma refer in timp, posibil sa se rupa acea ata de la capul penisului desigur aia nu-i o regula pentru ca ea are rol de protectie nu de desvirginare desi are si ea rolu ei biologic

| drogh a răspuns:

Nu apar schimbari dupa primul contact sexual. Cosurile apar din cauza pubertatii, hormonilor, alimentatiei sau stresului. Singurele modificari sunt pe plan mental(psihic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o face precoce, s-ar putea să aibă probleme cu erecția sau să înceteze creșterea, inhibând producția testosteronului.
Băieții au mai puține efecte adverse decât fetele.

Și nu le apar coșuri, e adevărat că au legături hormonale, dar nu e obligatoriu.

E aproape imposibil să îți dai seama fizic dacă un băiat mai e virgin sau nu. Poate doar din gesturi sau după psihic.

Răspuns utilizator avertizat
| Lionsgate a răspuns:

Mai mult chef de sex

| StefanMV a răspuns:

Nu exista nici un efect fizic. Singurele efecte sunt cele psihice. Adica la inceput vrea sa o faca cat de des posibil iar dupa un timp, dupa ce s-a obisnuit, nu mai e atat de obsedat. Incepe sa gandeasca si cu capul de sus cum s-ar spune. Insa daca nu "o face" o perioada mai mare dupa asta, o sa vrea din ce in ce mai mult sa faca sex.

| XxRafaellaxX a răspuns:

Chiar nu stiu la mine nu s-a intamplat