| DeeaAndreea92 a întrebat:

care sunt pozitile prin care ajunge o fata cel mai usor la orgasm? As vrea raspunsuri serioase, fara glume si etc.

Răspuns Câştigător
| WizKhalifaa a răspuns:

Nu exista o pozitie anume. Totul se face cu rabdare. Trebuie sa experimentati mai multe pozitii si tu o sa iti dai seama care e cea mai potrivita pentru a avea un orgasm.
Uite aici niste pozitii care sunt indicate pentru orgasm : http://www.unica.ro/......59-1.html.
Iti doresc placere maxima si succes.

10 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Nu cred ca este o pozitie anume, fiecare femeie este diferita in felul ei. Unele si din cate stiu eu, e un procentaj destul de mare, nu pot avea deloc orgasm, asa ca depinde. Plus de asta tu trebuie sa afli, prin incercari.

| doc69 a răspuns:

Difera in functie de conformatia fiziologica, de trairile fiecaruia.incearca si facand sex poti afla ce iti place ce nu, iti cunosti reactiile. teoria este cvasigenerala.conteaza experienta proprie si o sa hotarasti singura ce ti se potriveste.

| doc69 a răspuns:

Daca vrei un raspuns serios atunci pune intrebarea corect.Asa cum intrebi acum nici un raspuns nu poate fi corect pentru ca suntem unici.Si nu cred ca vrei acum sa spui ce te excita si ce nu, o harta a punctelor tale sensibilie ca sa ajungi la cocluzia ca acea pozitie este cea ok.Ca sa iti raspund totusi, tine foarte mult de preludiu si de stimularea zonelor tale erogene specifice. Experimentand, o sa iti dai seama in timp ce pozitie preferi.

| missunderstood a răspuns:

E greu de dat un raspuns, asa cum a mai scris cineva aici, nu exista o anume pozitie pentru a ajunge la orgasm, pentru ca depinde de fiecare femeie. Si este un lucru stiut ca sunt foarte multe femei care nu au orgasm in primii ani de la inceperea vietii sexuale, ci mult mai tarziu, odata cu experienta si cunoasterea personala happy. E greu de spus ce ii place fiecarei femei, in parte, dar fiecare trebuie sa afle ce o face sa se simta bine, asa ca experimenteaza big grin

| Felys a răspuns:

Sa aibe ea controlul, ea se cunoaste cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tine de pozitie ci de priceperea idiotului si de creierul truditei.au nu stii ca cel mai mare organ sexual al omului este creierul?

| WizKhalifaa a răspuns (pentru anonim_4396):

" priceperea idiotului "... Mai femeie laughing, daca tu ai dat de un idiot nu ne baga pe toti in aceeasi oala. Mai sunt si baieti seriosi, romantici si sensibili. asa ca mine :-s.

| bybyshor18 a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Da si mai ales asa modesti ca tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wizkhalifa? sant baiet, mai si iubita mea se uita la mine ca la un cires copt, si dupa o lucrare, se uita-n... ca milogu in traista fiindca stiu ce am de facut.da tu esti serios? vai de tine.nu este bine.am auzit ca astia seriosiii....in fine fistecare cuuu!

| ionutmrr a răspuns:

Pune-o pe spate si vezi daca merge daca nu incerca tote pozitile