| Ginsky a întrebat:

Buna TPU... Ce credeti ca ii place unei fete la un baiat
La ce se uita

Răspuns Câştigător
| 753159753159753159753159 a răspuns:

Se uita la ceea ce arati tu, daca nu esti tu in tot ceea ce faci, iti dai seama ca, o sa ai o prietena la fel adica prefacuta happy fii tu si cu bune si cu rele indiferent de situatiewinking

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Prima data asculta.Il aleg pe cel mai galagios si apoi se uita la aspect.

| 0x11111051 a răspuns:

Pressul de la burta. Forma fizica.

| SkyScreen a răspuns:

Pai in general dupa buzunar si masini si. bla bla, mai e si fizicul si la final caracteru.winking

| Lola4782990 a răspuns:

Unei fete ii place să O apuci de talie, o atingi usor pe mana, te joci cu parul ei, o iei in brate, in spate sau o ridici si o ti in brate ca pe un bebelus. Ii pui capul pe pieptul tau si o mangai pe cap.