| Biank_7620 a întrebat:

Ce Credeti voi de relatile a distanta?

Răspuns Câştigător
| IooMar a răspuns:

Da si nu...Intr-un fel nu cred in asa ceva deoarece nu este nimic doar sa vorbesti la telefon si pe mess fara sa te vezi saptamanal, relatiile la distanta pentru mine sunt asa doar o distractie mult spus, pentru ca tu poti sa faci orice si ma rog este o iluzie...Succes!

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Sincer eu nu cred ca functioneaza. Dar, daca totusi, se realizeaza ceva in timp, totul este numai parte materiala sau interes. Cand iubesti pe cineva cu adevarat nu poti sta mult timp separat. Dar, totul este posibil. Pa

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Am avut 2 relatii la distanta una a tinut 3 lunihee hee iar alta care o am si acu 1 luna si sper sa tina mai mult
pentru mine e ok o relatie la distanta dar faza e ca nu poti sai arati partenerului dragostea decat prin vorbe (mess, tel)
pa pa

| Damian a răspuns:

Nus' bune de nimic, pentru. Ca nu sti ce face celalalt acolo, poate te inseala si habar nai, oricata incredere ai avea, si mai e faza cu dorul, sau noaptea sa te pui in pat si in loc sa faci dragoste, te multumesti cu un telefon "te iubesc, noapte buna!"; eu am ajuns la concluzia ca mai mult sufar din relatii din astea

| Lacoste a răspuns:

Pierdere de timp.rare sunt exemplele cand relatiile avanseaza spre bine.Insa, in general, se creeaza o stare ciudata intre parteneri ( la un moment dat):oare ma inseala, oare ce face acum? in plus momentele cand partenerii se vad sunt foarte rare... poate sa exista iubirea lu` peste ca tot nu va merge...
cel mai bine e sa ai pe cineva aproape de tine, sa existe iubire in adevaratul sens, sa va vedeti macar o data la 2 zile ...nu o data la 5 luni.
parerea meahappy

| andreea_9470 a răspuns:

Sincer nu prea cred in relatiile la distanta. mi se pare total aiurea sa stai cu cineva si sa nu-l vezi luni intrebi sau poate si ani intregi. poate ca la inceput exista dragoste intre ei, dar cu timpul cred ca dispare pentru ca dragostea trebuie alimentata sa nu moara

| Cristyn a răspuns:

Depinde cat de mare este dragostea dintre cei doi, si depinde cat timp sunt departe unul de altul. Dar in majoritatea cazurilor se dovedeste a fi adevarat proverbul,, Ochii care nu se vad, se uita,,big grin

| Andrei_2426 a răspuns:

In general rel. la distanta nu tzin, stii vorba aia: "Ochi care nu se vad se uita."

| madytza_7574 a răspuns:

Hmm cuvintele "relatie la distanta" imi par cunoscute, am avut si eu asa ceva si n-a tinutwinking deci ...eu una nu cred in relatiile la distanta^_^