| I1miss1you1Baby a întrebat:

Voi credeti in relatile la distanta?

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Relatiile la distanta aduc prea multa suferinta fata de probabila fericire pe care o promit.
Dar cand se intampla si cei doi reusesc sa atinga fericirea promisa, nu-i mai desparte nimic!

| NoSmile a răspuns:

Buna!
A trait o relatie la distanta, doare!
Doare pentru ca nu e langa tine cand simti nevoia! Ti se face dor sa-l tii in brate, si nu-l ai, etc.
E greu sa rezisti!
Dar nimic nu e imposibil. Trebuie incredere.
Cunosc pe cineva care are o relatie la distanta de 3 ani, se iubesc foarte mult. Doar ca el e un vagabont si-o inseala mereu. Dar nici nu-i trece prin minte sa se desparta de ea.
Acum, depinde si de caracterul fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da; ele pot rezista daca exista sinceritate si incredere intre cei doi.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar in unele situatii nu sunt de durata, din pacate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred in dragoste, daca ea exista, circumstantele care-i despart pe cei doi, sunt apa de ploaie.
Eu personal nu m-as complica intr-o relatie de la distanta, cuvintele nu inseamna nimic pentru mine.

| Foxyyyy a răspuns:

Da!

| EaEmma a răspuns:

DA

Răspuns utilizator avertizat
| xanderblackx a răspuns:

Personal, nu, nu cred in astfel de relatii. le consider doar "o comunicare activa". dar fiecare isi cunoaste creierul indeajuns de bine incat sa isi realizeze propriile opinii. numai bine

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Da intro anumita masura

| KooKoo a răspuns:

Nu.

| Peachy a răspuns:

Nu, mai devreme sau mai tarziu unul dintre voi nu va mai rezista presiunii si va calca stramb, depinde perioada despartirilor si varsta, este doar parerea mea poate ca exista relatii de la distanta are merg super ok insa eu nu am intalnit niciunahappy

| Electro622 a răspuns:

Da..eu chiar cred, imagineazati ca am fost impreuna cu o fata la o distanta gigantica timp de 2 ani jumate (multa incredere si etc.)

| RedDany a răspuns:

nupbig grin

| fatafitoasaroz a răspuns:

Dap

| emyemanuel a răspuns:

DA intr-o anumita masura sa stii

| Iohan3 a răspuns:

Nu!