| ioanalexandru a întrebat:

Hei!
credeti in relatile la distanţa?
sunteti implicati in asa ceva?

Răspuns Câştigător
| FrunzaDeToamna a răspuns:

Buna...nu stiu ce sa iti zic eu am o relatie de 2 ani cu un baiat si el este in sp si eu in rom de int de 3 ori pe an avem [ incredere iubire si resprect] ne certam si noi cate o data ca doi indragostiti dar nimic mai mult
Iti urez bafta:*

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu cred în relațiile la distanță.
Baftă!

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu merge.
am incercat si nu merge.
daca nu il vezi face 2 face degeaba!

| alylove15 a răspuns:

Nu prea am o parere buna...dar conteaza si persoana cu care esti dar cele mai multe nu rezista.

| zuzu a răspuns:

O prostie! Am avutt si nu mai vreau. never! :]

| Chrisstine a răspuns:

Nu as mai face prostia asta neverrolling on the floorE cel mai stupid lucru daca nu il vezi macar 2 ori pe saptamana! pup

| AdinaCrissa a răspuns:

Buna!
Da, eu sunt implicata intr-o astfel de relatie.
De 1 an jumate aproape...
Ne cunoastem de vreo 2 ani, el sta in acelasi oras cu mine, dar e plecat in strainatate si vine de vreo 3 ori pe an, si de fiecare data sta cam 3 sapamani.
Am avut si certuri, ce-i drept, dar daca exista incredere, iubire si respect...merge!
Te-am pupat si bafta multa!

| UuuLaaLaa a răspuns:

PFff... Cea mai maree PROSTIEEE happy...

Am sa regret toata viata mea c-am avut parte de asa ceva straight face
Nu mai vreau niciodata sa trec prin asta. Nu mergee!

E prefacatorie curatawinking

O zi faina!

| Mihaela111 a răspuns:

Nu pot spune ca am o relatie la distanta sunt plecata de aproape 3 luni dar ma voi intoarce acasa la mine acolo unde e si el dar au fost certuri cat am fost plecata dar o relatie la distanta rezista acolo unde e iubire incredere ...la mine cel putin inca cotinua bafta
si voaua pup

| vampiressa a răspuns:

Eu am o relatie la distanta de 1 an si 3 luni.Ne mai certam noi din cand in cand dar pot spune ca sunt extrem de fericita.

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

E o prostie cu "P" mare!

Îţi spun cu toată sinceritatea mea...crede-mă!

Ai grijă...o zi frumoasă.

| EncoreAbcd a răspuns:

Nu pot spune ca merg toate dar stiu cazuri fericite care au facut nunta etc tongue totul se bazeaza pe incredere dar daca va intalniti o sa tinawinking si eu am fost intr-o rel din asta a fost totul ok ne-am int am cunoscut pe ai lui el pe ai mei pana ce mi-am dat seama ca pr lui nu ma plac =]] pentru ca baga strambe si ma cuprins indoielile... dupa care toata povestea se sfarseste suferind unul din voi doi sau ambi how knows.