| anonim_4396 a întrebat:

ce faceti? Am o intrebare pentru voi, care credeti ca sunt motivele pentru care un cuplu nu face sex? Relatie stabila, cica ne iubim, avem 6 ani impreuna, si inca n-am facut-o. Suntem amandoi virgini, el este si pocait, poate si din cauza religiei nu o facem. Sau?

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

In mod sigur din cauza religiei.
Dar voi nu comunicati? Nu l-ai intrebat pe el?

| RAY a răspuns:

Poate e homosexual, asexual, impotent, eu nu as putea sta langa o fata fara sa fac sex cu ea

| corbulalbrosu a răspuns:

Poftim? Confirma ca cifra 6, pomenita si scrisa in intrebarea ta, este corecta, ca nu este o greseala de tastare! sad

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca religia la care este el va impiedica sa faceti sex.

| skrillx a răspuns:

Daca e pocait e clar, e din cauza ca inca nu sunteti casatoriti.
Am fost pocait, si se tot spunea ca sexul inaintea casatoriei e pacat.Deci singura solutie e sa te casatoresti, dupa poti sa faci sex cu el DOAR cand vrei sa ai copii.Dar macar faci

| anonim_4396 explică (pentru skrillx):

Pai stati asa prieteni virtuali... laughing)) de fapt, sex oral face, asta e dubios de fapt. ca aia o facem dupa doi ani de relatie. dar au trecut 6 in total, si inca nu am facut-o vaginal. are 25 de ani, eu 23. si na, mi rusine sa iau eu initiativa ca fata. am un baiat care ma place din scoala generala, cred ca il voi insela cu el, baiatu acela ma doreste mult, se excita doar cand vb cu mine! laughing

| ReMaInInG a răspuns:

Are cuc micuț și îi este rușine probabil