| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă daca visezi persoana pe care o iubești și o placi ca se însoară cu altcineva?
Înseamnă ceva?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, tu ai viziuni si ai vazut ce se va intampla in viitor. Numa bine, stii sa nu-ti mai pierzi timpul asteptand dupa el.

| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil inseamna ca ai avut un cosmar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.De două ori. Când m-am trezit, eram gelosbig grin

| marian37 a răspuns:

Faza asta cu "daca visez ceva inseamna..." e o manipulare socială. Cineva a visat ceva si, ca să facă bani, a scris ceva CREDIBIL, nu adevarat, intr-o carte cu numele autorului "Doctor Manipulescu" și toţi au crezut in ea. Visezi...atât.

| anonim_4396 explică (pentru marian37):

Deci nu înseamnă ceva anume?

| Denly a răspuns:

Visul arata ca tu ai mai gandit la asta si inainte sa il ai si ca poate in strafundul tau te-ai astepta la asa ceva, e o temere, dar nu e viitorul, e doar din mintea ta.