| plusss a întrebat:

Buna TPU.ce intrebari sa-i pun unei fete de care imi place ca sa fiu cu ea dati-mi mai multe exemple funda+vot

Răspuns Câştigător
| tranquilaaa a răspuns:

Nu trebuie să-i pui nicio întrebare. Dacă i iubeşti sincer şi n-ai de gând să-ţi baţi joc de ea, cucereşte-o uşor cu gesturi mici şi draguţe: fii alături de ea, dă-i când e cazul sfaturi, ajut- o, oferă-i sprijinul tău. Aşa o vei face să se îndrăgostească, apoi spune-i ce simţi pentru ea.happy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cand iubesti, vorbele iti vin de la sine, nu trebuie sa te duci cu lectia invatata ca la scoala.iar daca vei avea un tex invatat, te vei da de gol si vei cadea in penibil..asa ca te uiti la frumuseteai si te vei inspirawinking
O zi bunahappy

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sa fii sincer

| shermanbitzz a răspuns:

Depinde de fata care o ai in vizor, sunt multe tipuri de fete care se definesc prin combinatii aleatorii sau precise de calitati(blanda, amabila,simpatica loiala,optimista, simtul umorului dezvoltat etc.)defecte(irascibila,ingamfata,suparacioasa, enervanta, tradatoare, mincinoasa, pesimista) temperament, frumusete naturala sau dobandita din modelarea plastica pe baza chirurgiei, asa ca e imposibil pentru tine sa gasesti un model unic de abordare pe care sa ti-l insusesti si sa mearga la toate fetele, asa ca in loc sa pui pe altii sa gandeasca acea schema de cucerit fetite, mai bine te-ai confrunta si ingandura singur cu problema a ta, nu de alta absentza unor date despre persoana ta si acea fata faciliteaza cu mult oferirea unor game largi de raspunsuri, iar toate acestea nu se pot incadra in zona "speciei" fetei pe care tu o simpatizezi, deci o munca inutila pentru noi, dar pentru tine iti recomand curaj, increderea, si o minte limpide care sa judece cat mai pur datele primite prin excitarea stimulilor.

| Roxanikgaby a răspuns:

Buna,vb cu ea cat poti u de deschis chiar daca probabil traiesti cu sentimentul daca ma refuza, daca esti sigur pe tine si sti ce vrei totul va merge bine, u spuneti punctul de vedere,''daca nu risti nu castigi'', bafta :*