| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Ce intrebari ar trebui sa-i pun unei fete? dati-mi cateva exemple! va rog mult!

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Ceva frumos, ce le place fetelor happy

Care e culoarea preferata?
Ce iti place sa faci?
Care este filmul preferat?
Crezi in dragoste la prima vedere? (Daca o iubesti)
La ce scoala esti?
Care e materia preferata?
Ce trupa/artist de muzica iti place?
Unde iti place sa iti petreci timpul?

Intrebari pentru a cunoaste o fata mai bine!
Iti dau un pont: Sa nu intrebi niciodata o fata cati ani are! Vei afla asta pe parcurs... Chiar daca esti curios, abtine-te, da dovada de respect si inteligenta!

O dupamiaza placuta! :*

18 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Orice întrebare, dar nu cele care se referă la trecutul sexual sau la alte lucruri personale de genul happy

| eliaclodia a răspuns:

Intrebari? Ii pui si o lampa in fata: spune tot, tot. La sfarsit ii zici: si eu care credeam ca notele tale sunt pe bune. Sau: nu o intrebi vreodata nimic, nu raspunzi vreodata ceva, doar cumperi. Prajituri, inghetata, pizze, bilete la film, apoi excursii, apoi cizme, genti, sutiene, fuste, capoade, papuci, perne, plapuma, vase, cani, tomberon de gunoi, scutece, jucarii si atunci o sa auzi multe intrebari si tu si ea. De exemplu: de ce cad frunzele toamna, bunicule?

| Woodenpints91 a răspuns:

Mie mi se pare mai imbecil să te abţii să întrebi câţi ani are cineva, şi să încerci să-i dai tu de la tine.
Adică probabil o jigneşti mai tare dacă ea are 16 şi tu îi dai 22, sau invers laughing. Da noi ce ştim, nou suntem nişte nesimţiţi care ne luăm de lume!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Din câte am observat eu, tipele care au 16 ani şi arată mult mai în vârstă sunt slute. Şi aici nu mă refer la trăsături, ci la faptul că se chinuie ele să arate matur ca să fie observate de tipii mai mari. thinking

| Anonimus247nmn13 explică (pentru Woodenpints91):

Te faci singur prost! e bine carecunosti... si sa iti spun ceva dc te crezi nesimtit nu crede si pe alti care nu-i conosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 17 ani. Nu am de ce să îmi acund vârsta şi nici nu mă interesează că celelalte femei o fac. Nu am de gând să citesc articolul. Am propriile mele principii.

Răspuns utilizator avertizat
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Despre ce?

| xLove a răspuns:

Auziti, am raspuns ce am vrut eu da? Nu e nici treaba ta, nici a lui Woodenpints91. E strict treaba mea ce raspunsuri dau. Nu va mai tot bagati in seama. Daca vreti sa ajutati pe cineva bravo voua, daca nu, paa cu aceste critici fara rost. Ati stiut sa comentati, dar ati dat un sfat persoanei care a pus intrebarea? Nu inteleg cum puteti spune ca intrebarea e imbecila. Daca e asa, de ce o mai vizualizati? Si eu si cel care a pus intrebarea suntem niste incapabili, sau cum vreti voi sa ziceti. Dar ma intreb, voi sunteti buni la ceva cu exceptia criticilor?
Si Wooddenpints91, care iti e problema? Cu ce te afecteaza pe tine atat de rau logica si raspunsurile mele?
Vreau argumente foarte solide!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xLove):

Nu-l pot ajuta pe Anomânim, spunându-i exemple de întrebări, aşa cum ai făcut tu.
Cu o persoană pe care vrei să o impresionezi, conversaţia trebuie să curgă de la sine, pentru că altfel o să pară forţată.
Dacă nu curge de la sine, e clar că nu are nicio şansă.

Asta-i consolarea ta? Că tu ai încercat să ajuţi şi noi doar criticăm? Reiese de aici că tu ajuţi doar ca să ai conştiinţa împăcată.
Şi da. Noi chiar am ajutat userul cu întrebarea. Dacă e destul de deştept, va evita să-i pună tipei întrebările tale.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru xLove):

Ţi-am dat argumente solide, şi eu şi HighwayToHelll, dar în afară de clasicele "răspund ce vreau eu! careeste problema voastră? nu vă mai băgaţi în seamă! ştiţi doar să comentaţi fără să dati sfaturi utile! " nu ai venit cu niciun contraargument.

Situaţia asta este asemănădoare cu un ţăran care încearcă să mulgă un taur (cel care a pus întrebarea), dupa care vine al ţăran care îl ajută să mulgă taurul (tu), iar alţi doi ţărani (eu şi HighwayToHelll) le spun că ăla-i taur şi nu-i pentru muls, să încerce cu o vacă. Evident, primii doi ne ignoră, spunând că dacă nu vrem să-i ajutăm să mulgă taurul ar fi mai bine să ne vedem de treaba noastră.

| The1smartiest a răspuns:

Depinde ce vrei sa scoti de la ea si in urma discutiei, daca vrei sa pici de fraier si papagal, de cel mai bun prieten si atat. poti sa fii o barfitoare. femeilor le place barfa. daca vrei sa i-o bagi putin intelegi tu, atunci ia o mai tare fii mai nesimtit, mai cu tupeu mai sigur pe tine. ia o tare si direct succes anonim happy

| Anonimus247nmn13 explică:

Nu stiu cui sa-i dau funda dar dati-mi exemple nu subiecte despre ce sa vb!

| UltraNATIV a răspuns:

Orice in afara de relatiile din trecut

| xFoorMusiicx3x a răspuns:

CE iti place sa faci cmz cmf hay ce suc iti place ai mcrea sa iesim la un suc sau la o inghetata(vara) la un ceai(iarna) scuze ma grabesc

| Georgiana_Adelina_1984 a răspuns:

Daca vrei sa o cunosti despre ea

| Georgiana_Adelina_1984 a răspuns:

Chhesti.despre.ea.:3

| Gabriel_Cosmin_1998 a răspuns:

Care e culoarea preferata?
Ce iti place sa faci?
Care este filmul preferat?
Crezi in dragoste la prima vedere? (Daca o iubesti)
La ce scoala esti?
Care e materia preferata?
Ce trupa/artist de muzica iti place?
Unde iti place sa iti petreci timpul?