| Antoonel a întrebat:

Buna,TPU. Ce parere aveti de inceperea vietii sexuale la 15-16 ani (la baieti)?

14 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Fiecare după putere.

| greyhound a răspuns:

Daca o fac cu cap si responsabilitate, e ok. Cand auzi de baieti care isi incep viata sexuala la 15 ani nu e ca si cum ai auzi de o fata, dar daca e prost si n-are grija de saraca fata mai bine o face la 18

| Xenya a răspuns:

Este mult prea devreme.

| stark47 a răspuns:

Fiecare incepe cand vrea. legal si moral ar trebui sa incepem la o varsta de cel putin 18 ani.insa nici moralitatea nici legea nu mai conteaza cand ai o fata gata de actiune in fata ta.pentru noi baieti nu e atat de important, din contra, observ ca se face mistouri rau de tot de elevi de liceu virgini.nu e o rusine nu e nici ceva cu care sa te mandresti

| Athée a răspuns:

O prostie si pentru fete si pentru baieti. Asteapta macar varsta de 17 ani.

| ONElena11 a răspuns:

Depinde de fiecare peroasa, dar poate avea si efecte negative.

| suntZeu a răspuns:

E bine, un baiat poate face si de la 13 iar o fata e indicat de la 17... dar acolo e varsta de mijloc, 15-16...

| Geezgirl a răspuns:

Pai eu zic ca merge.

| 0Andrew0 a răspuns:

E misto si e normal dar cu conditia sa se faca cu protectie.

| Sticket a răspuns:

Generatiei Iphone i se pare normal, evident.

| maria_7379 a răspuns:

O prostie extrem de mare. O greseala imensa si asta nu numai pentru baieti ci si pentru fete. Dar asta e doar o parere acum depinde si de tine

| AlynaDulcika a răspuns:

NU e nimic mda e cam normal

| suntata a răspuns:

Pe vremuri viata sexuala se incepea pe la 20 de ani dar acum cam asa se incepe viata sexuala pe la 15 - 16 ani, eu cred ca este bine asa ..doar sa ai grija

| DeeAlx a răspuns:

O prostie sincer..si pentru fete si pentru baieti.