| dafy a întrebat:

Buna TPU
ce parere aveti despre sexul oral? ati facut sau ati face asta partenerului? FUNDA pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Parere bunahappyda, as face

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Pai eu nu sunt fata dar de obicei fetelor le place sa faca sex oral. Iubita a facut cu mine sex oral si am intrebat-o daca ii place si o zis ca ii place sa faca sex oralbig grinlaughing. FUNDA PLS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebi, vrei un bot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o porcarie,daca intr-o relatie exista INTELEGERE si RESPECT nu o sa te puna partenerul sa faci asta,clar? mi-e rusine sa fac treaba asta,si daca iubitul meu nu o sa imi ceara sa o fac,inseamna ca ma iubeste si ma RESPECTA. Voi nu stiti sa faceti dragoste? cu inima? cu sufletul? iubirea curata? nu exista? doar SEX,e pentru distractie sexul. Incearca si tu sa iubesti cu adevarat,sa simiti iubirea,sa tremuri in bratele celui ales, sa fie frumos, nu sa faceti sex oral(rusineeeeeeeeeeeeee)

| Giulia89 a răspuns:

Depinde, e placut, dar trebuie sa si iubesti acea persoana ca sa-i faci, daca faci doar ca tea "obligat" sa zicem asa "ca daca ma iubesti o faci" nu are nici un farmec, cand faci din toata inima, cand corpul si inima spun acelasi lucru, e ok cand nu nu are rost sa faci!