| AndreiPaul040300 a întrebat:

Ce pot sa vorbesc cu o fata la o iesire, adica numai eu si cu ea.Nu chestii de genul sa o cunosti chestii, ca o cunosc, adica o sa mai incerc sa fac si asta dar ce altceva? Sunt timid la o intalnire in 2 si nu prea imi vin idei in cap de discutie big grin.

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Despre filme horror, crime si stiri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani ai tai ce ai vrea sa discuti, despre situatia din Siria sau relatiile socio-politice ale Romaniei cu statele vecine? Intereseaza-te dinainte ( de la altcineva ) ce hobby are fata, ce carti citeste, ce muzica etc.etc. etc. Folosindu-te de acest truc o poti impresiona, dar daca te interesezi si nu sti nimic despre ce o pasioneaza pe ea trebuie sa inveti despre acele chestii daca vrei sa faci impresie daca nu..."vorba lunga saracia omului", succes!

| BlakeLively a răspuns:

'nu chestii de genul sa o cunosti chestii, ca o cunosc.' Nu stiu, poti verb cu ea despre logica unei fraze, despre carti si despre subiecte de varsta voastra de 12-13 ani.
Oh, si nu uita, sa nu mesteci cu gura deschisa, si sa nu mirosi a transpiratie.

Răspuns utilizator avertizat