| Daniella2 a întrebat:

Buna TPU cf-tsi? vreau si eu niste sfaturi)) mie imi place de un baiat si lui ii place de mine stiu asta dar ii zick dar zice ca nu-i de ajuns sa se indragosteasca de mine... )) ce sa-i mai zick sal afecteze la inima. va rog ajutatsima cu ceva )) si la cel mai bun rs dau fundita.))

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMFG! "cf-tsi","zick","ajutatsima ","rs"...ce dracu' e cu scrisul asta?! Te doare mana sa scrii corect? Copil copac...

| Daniella2 explică (pentru anonim_4396):

Ei si care e treaba ta cum scriu eu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniella2):

Am zis doar sa fiu "draguta" si sa te fac sa realizezi ca scrisul asta da impresia ca esti proasta, nu ca esti cool cum presupun ca vrei tu sa pari.
Deci vroiam sa te ajut, intr-un fel.

| Daniella2 explică (pentru anonim_4396):

Ok mersi o sa iau ca un sfat mersi

| mishunika a răspuns:

Bună!
Păi, încearcă să fii mai apropiată de el, să petreci mai mult timp lângă el, atrage-i mai multă atenție. Baftă, sper să ai succes cu el!
Pa, pa.

| Daniella2 explică (pentru mishunika):

dar ne vedem ft rar e departe de mine eu sunt in centru el ii la sud vine ft rar. numai ca vb foarte mult numai ca imi zice ca nu crede in ceea ce zick. eam zis ft multe si imi zice dar nu e de ajuns.