| andrateiubeste a întrebat:

Vreau sa ma bag in seama cu un baiat da nu stiu ce sa ii zick..pentru ca am vorbit decat foarte putin pe facebook si irealitate nici buna nu ne zicem...dar imi place foarte mult de el! funda

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Păi zi, Bună şi-n realitate şi vezi ce reacţie are.

3 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Degeaba vorbiti pe facebook sau pe orice alt site de socializare. Trebuie sa vorbiti fata in fata. Pe facebook sau pe mess toti avem tupeu ai asa mai departe. Trebuie sa va vedeti, sa vorbiti fata-n fata. Poate cand se va intampla asta nu iti va mai placea la fel de mult.

| Woman2Womanro a răspuns:

Ar trebui sa extindeti relatia din zona virtuala in realitate. Un salut e intotdeauna un bun inceput. Daca il vei saluta tu prima, va trebui macar sa raspunda. Bafta!

| Mdl_Madalin'u_1996 a răspuns:

Spune-i ce simti in fata!