| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca este bine ca sunt inca virgina la 16 ani? prietenele mele nu mai is si deja fac gen catre mineraised eyebrows ca inca mai is ..si eu ma simt foarte prost :l.Eu inca n-am avut norocul sa am un prieten in care sa am incredere si asa.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa le privesti fara complexe, calma si sa le spui zambind "eu ca voi pot fi oricand, voi ca mine, niciodata"!
Si se vor complexa ele.
Faptul ca au devenit "femei" la varsta asta le instaleaza in grupa cu risc cresut de cancer de col uterin, vei vedea in 10-15 ani,cate se vor chinui sa aiba un copilas si nu vor putea sau cate probleme de sanatate vor avea.
Ramai asa cum esti,asculta-ti ratiunea si ai grija de tine,sa-ti pierzi virginitatea prosteste,fara sentimente si fara dragoste,te poate umple de traume fizice si psihologice pentru intreaga viata!
Din partea mea,felicitari si pastreaza-te asa pana vei intalni un baiat absolut potrivit, care sa-ti lase cea mai frumoasa amintire a scenei dezvirginarii tale, oricum iti va ramane in minte pentru totdeauna si va fi termenul tau de comparatie, zambetul tau secret si refugiul tau in clipe proaste.
Esti pe drumul cel bun, ramai pe el!happy

50 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici nu este vorba de noroc, ci de maturizare în gândire.
Nu ai treabă cu "prietenele" care nu le mai știu numărul, îți vezi de școală.
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Normal ca este bine. Indicat este sa-ti pierzi virginitatea cam dupa 17 ani, fiindca atunci se presupune ca vei fi pregatita si fizic, si psihic. Acum, neah, fiecare se dezvolta in felul lui, ai putea fi pregatita sa faci sex, dar nu inseamna ca si trebuie. Fa pasul asta atunci cand simti tu si nu mai lasa toti distrusii sa-ti controleze viata.

| nesuferit a răspuns:

E ceva normal sa fii inca virgina

| dia200 a răspuns:

Nu iti fa probleme nu ii nimic rau ba din conta iii foarte bine asteapta baiatu potrivit ...nu ai dc sa te grabesti

| Purec a răspuns:

Hahahaha laughing schimba-ti prietenele, daca stai cu cretine, te molipsesti laughing

E foarte bine ca esti virgina la 16 anisori tongue bafta si nu te mai simtii prost

| aclean a răspuns:

Aoleo! Se umple tara de usuratice. Prietenele tale-s tampite! Stai tu cuminte in banca ta si ai rabdare sa gasesti omul potrivit in care sa ai incredere. Nu alerga dupa pierderea virginitatii, ca nu dovedesti nimic.

| Salahadin73 a răspuns:

Ele te fac virgina, tu poti sa le faci cu.ve.
Nu le baga in seama.

| MalinaAndreea a răspuns:

Daca as fi avut asa prietene, le-as fi intors spatele demult! Problema asta o poti vorbi cu mama ta, daca nu te jeneaza...mie pana si bunica imi mai spune din astealaughing.

| Azµre a răspuns:

O întrebare am! Tu asculți în gura altora? Dacă cineva îți zice să te arunci în cap tu te arunci?
Normal că e bine, e foarte bine mai ales dacă ai sta așa până la 18 ani!
Sunt atâtea riscuri dacă faci sex la vârsta asta!

| Oana92 a răspuns:

Nu le mai baga in seama. Ele sunt panarame, genul de femei langa care barbatii raman o noapte. In final inel pe deget pun tot fetelor cuminti...

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Oana92):

Da.Cei 1% din baieti care nu si-au gasit iubtia pana atunci.Sau devin gay aia rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Este un lucru foarte frumos să ştii!
Apreciez foarte mult acest gen de persoane ca tine,puţine mai ajung vârsta asta să fie virgine!
Prietenele tale sunt nişte PROASTE cu P mare,habar nu au de ele,vai de capul lor,nu te lua după ele,nu te lăsa influenţată de ele, va veni timpul potrivit şi pentru lucrurile astea, stai liniştită!
Vezi tu de şcoală acolo deocamdată, ai timp şi de prieten şi de sex toată viaţa ta, niciodată să nu te grăbeşti!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te lua dupa gura lumii! Virginitatea te nu este un lucru care se negociaza. Cand simti ca este momentul si cand gasesti persoana potrivita, atunci poti sa reflectezi la asta. Pana atunci, nu da atentie "prietenelor" tale si fii mandra de ceea ce esti!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Tu fii mandra si uita-te tu raised eyebrows asa la ele ca pot fi atat de panarame de la o varsta asa de frageda. Nu fii frustrata si nu te lasa pacalita de atitudinea lor..nu se merita! happy Bravo tie ca inca mai esti virgina..ramai asa pana cand va aparea baiatul potrivit, nu te lua dupa prietenele tale usuratice. Capu` sus ca ai de ce!

| Raiiiisa a răspuns:

Virginitatea ti-o pierzi atunci cand esti pregatita,cand iti doresti si cand ai langa tine o persoana care te iubeste.
Lasa-le in pace pe prietenele tale, nu stiai ca prietena trebuie sa fii pana intr-un anumit punct?
Ele is mai prostute ca se lauda cu asta, tu fii desteapta si da-le clasa, si atunci cand o vei face sa stii doar tu si persoana cu care ai facut-o.
Spune-le dragelor tale prietene, ca este cam penibil sa te lauzi si sa iesi in evidenta doar cu ce se petrece in viata lor intima.

| Violente a răspuns:

Este o mandrie, e un trofeu pentru romancele din ziua de azi ca la 16 ani sa fii ÎNCĂ virgină.

Bravo ție!

| Purec a răspuns (pentru Violente):

Hahaha cica trofeu laughing s-a tampit lumea de tot laughing

| Violente a răspuns (pentru Purec):

Dă-ți o palmă.

| Purec a răspuns (pentru Violente):

Da-ti tu, deo stick ce esti laughing ratatu-le, care vezi virginitatea ca pe un trofeu.

| Violente a răspuns (pentru Purec):

Ratatu-le? Treci pe la școală și încearcă să crești rata IQ-ului, este sub limita normală de trai. Rușine să îți fie.

| Purec a răspuns (pentru Violente):

Asta e, nu citesc inaitne sa dau trimie, ai vreo problema cu asta?

| Violente a răspuns (pentru Purec):

rolling on the floor))))

Hai că deja sinucizi limba romană, culcă-te și mai învața "nește" cuvinte pentru a mai răspunde la întrebările TPU.

Fail. rolling on the floor

| Urpaniel a răspuns (pentru Violente):

Nu spun că eşti ratat ca tipul, nu te atac, dar să vezi virginitatea ca pe un trofeu e retardat.

| Violente a răspuns (pentru Urpaniel):

Băi băieți vă credeam deștepți, am fost ironic, virginitatea e o unicitate, un lucru și unic. Dar mintea voastră nu vă oferă posibilitatea de a gandi profund.

| Urpaniel a răspuns (pentru Violente):

Asta-mi place mie la voi, spun clar că nu te atac şi pac, ai venit cu insultele, amice, crezănd că virginitatea e un lucru atât de profund e gândirea "profundă" a unui virgin, discuţie încheiată, mai vorbim când poţi discuta civilizat.

| Violente a răspuns (pentru Urpaniel):

A unui virgin? rolling on the floor))))
Uită-te la ce întrebări am puse pe site.
Eu zic să îți faci puțină "manăreală", nu e problema ta că eu consider virginitatea un trofeu, nu te interesează, nu îmi răspunzi. Nu vă mai băgați așa în seamă, fan club-ul meu e deja FULL.

| Purec a răspuns (pentru Violente):

"Băi băieți vă credeam deștepți, am fost ironic, virginitatea e o unicitate, un lucru și unic. Dar mintea voastră nu vă oferă posibilitatea de a gandi profund. "

Deci dupa ce ca ai pus prea multe virgule, te-ai pierdut si in exprimare.

"Băi băieți vă credeam deștepți, am fost ironic, virginitatea e o unicitate, un lucru și unic"

Asta este o fraza asemeni tie, ratata laughing

Cat despre virginitatea ca trofeu, gandirea ta nu arata ca esti virgin, ci din contra, cineva care vede virginitatea ca pe un trofeu, a avut parte de femei de " moravuri usoare", si inca umbla dupa trofeul lui.

Asa e ca platesti pentru sex?

| Violente a răspuns (pentru Purec):

Pe domnișoara măta, la ea plătim cu toții, în rest totul este plăcere și dragoste, lucruri de care tu nu vei avea parte toată dragostea ta, trăiești într-o mizerie.

| Purec a răspuns (pentru Violente):

"Pe domnișoara măta, la ea plătim cu toții, în rest totul este plăcere și dragoste, lucruri de care tu nu vei avea parte toată dragostea ta, trăiești într-o mizerie."

Un mic citat din dottore ratatoile laughing cica: " nu vei avea parte toata dragostea ta" Nici nu meriti o replica. Daca mai dai pe la scoala, si inveti sa comunici civilizat, poate te pun pe lista de asteptare si iti mai scriu si tie.

Bafta cu rapandula ta, si vezi cum pui prezervativul ala ca cine stie ce dracu faci. Tu nu meriti copii, ar trebui sa te castreze dracu cineva ca e de ajuns unul ca tine pe Pamant

| Violente a răspuns (pentru Purec):

Am vrut să spun "toată viața ta" dar nu prea am dat atenție la ceea ce scriu, tu nu meriți atenție nici cat un mic răhățel de struț, ca să te alint puțin.
Avand in vedere cine nu merită copii, tu ești o dovadă pură de eșec si nonșalanța, nu ești în stare să ai grijă nici de puțulica ta, dapăi de un copil. Esti o iradiere care respiră degeaba, decat să îți dau ție de mancare mai bine dau unui caine, crede-mă.

Dacă aș fi președinte, aș împușca în cap 20% din populația din care faci parte tu, mentalitatea de tarfa borată și infectă care se apără pe internet și clocește în real, ești o mizerie.

| Purec a răspuns (pentru Violente):

In ultima parte ti-ai descris perfect rapandula aia de prietena a ta laughing Si nu te mai ingrijora ca nu o poti lasa gravida, nu mai functioneaza bine, e prea uzata, dupa 100 de parteneri deja e epava laughing

| Violente a răspuns (pentru Purec):

Prietena mea nu fură meseria nimănui, mai ales a lu măta. Păcat de tine că păreai om, se pare că ești prima specie de brontozaur care încă mai există, chiar vorbitor.

Hai ciocu` mic cu șefu că dacă mă supăr îți mai fac un frățior!

| Purec a răspuns (pentru Violente):

Uite cum jignesti aiurea, eu nu te-am jignit cu nimic si tu vorbesti de mama. Am spus doar ca prietena ta a avut parteneri sexuali multiplii. Asta nu este o jignire, precum nici numind-o "rapandula" nu am jignit-o cu nimic, asa este ea pur si simplu. Asa se numeste o femeie de moravuri usoare, care se intinde prin mai multe paturi. Nu e vina mea ca ti-ai gasit o rapandula.

Daca vrei totusi sa ne jignim, te pot jigni si eu pe tine ca asta e cel mai simplu lucru.

Uite putem discuta despre moralitatea ta, despre ce fel de om are un avatar cu o femeie semidezbracata. Putem sa presupunem mai multe lucruri:

1. Este posibil sa fie mama ta, si sa ii faci reclama, ca are envoie de clienti, e criza si lumea nu mai merge la rapandule obosite ca mamicuta ta

2. probabil este chiar rapandula aia de prietena a ta. Rapandula nu e 100% rapandula pana nu face poze dezbracata

3. Sau esti doar un mic pervers, pedofil, drogat sau panarama de om fara viitor. Un ratat si un jeg.

Sa iti amintesc ca la 14 ani te gandeai sa o violezi pe maicata?
S-au mai bine sa iti destainui faptul ca rapandula ta mi-a spus ca nimeni nu i-o trage la fel de bine ca mine? Cica esti micut si la creieras si la putulica laughing

| Violente a răspuns (pentru Purec):

Nu mă obosesc să-ți citești mesajul, de fapt se vede cat de afectat ești de batjocora care îți este adresată de către un necunoscut că te pui și scrii basme. Mă doare-n carici de tine, de măta și de cuvintele tale, un neom și un viitor pornatic pe autostrada al cărui destin este de "gay", nu mă poate afecta nici măcar dacă o injură pe măsa. Așa că, te rog eu cerșește la altă masă.

| Purec a răspuns (pentru Violente):

Daca eu sunt gay, inseamna ca mamicuta ta este barbat. Adoptatu-le laughing

Nu poti sa citesti mai mult de 2 randuri, iti oboseste neuronul si vomita.

Cat despre dureri in "carici", probabil ai luat sifilis. Eu ti-am zis ca umblii doar cu rapandule expirate

| Violente a răspuns (pentru Purec):

Cu măta, adică. Da, mersi, mi-am confirmat si eu asta.

| Purec a răspuns (pentru Violente):

Hai ca deja m-am plictisit de tine. Nu ai intelgienta necesara sa dai o replica pe masura, asa ca nu iti mai raspund. Mi-a zis mie cineva ca daca faci copii la betie ies tampiti...dar nu m-am putut abtine, dupa suficient alcool chiar si mata poate sa fie atragatoare laughing

| Violente a răspuns (pentru Purec):

Dacă m-ăs pune la mintea ta, m-aș umili pe mine însumi oferind atenție la toți paraziții anonimi de pe internet, e plină lumea de inculți și infomani care își cașțigă existența prin cerșit și sclăvie, nu avem nevoie de încă unul în plus dar asta este, te băgăm și pe tine în randul rebuturilor si te dăm la caini, nu avem altă soluție.

Ești o umilință pentru proprii părinți inclusiv pentru faptul că ai primit viață, răman totuși la părerea că ai fost făcut din joacă, un astfel de specimen nu iese decat în urma unui petting cu degetele, tu nu ești fecundat de ovul prin spermatozoid, tu ești fecundat de ovul prin mizerie și căcat, cine știe ce o fi ejaculat tactu.

Vai de mama voastră, gradul meu de inteligență și faptul că eu trăiesc sub un adăpost nu îmi oferă timp să stau la taclale cu paraziți, mai ales să deschid o polemică din cate vad interminabilă.

Ești prăfuit probabil de prietenii tăi cu părul lung, din cate am înțeles mergi și crăcănat.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Urpaniel):

Ohoho,in sfarsit cineva cu minte pe aici big grin

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Purec):

Exact asta-i si reactia mea cand citesc aberatii de genu rolling on the floor laughing

Răspuns utilizator avertizat
| tlaura a răspuns:

Daca prietenele tale au facut sex la 16 ani, am un singur cuvant pentru ele ''curve''. nu le asculta pe ele, nu e normal sa faci sex la 16 ani, laughing

| Miky1 a răspuns:

E OK! Nu te grabi, e timp..Intai intereseaza-te ce presupune asta si mai ales despre BTS-uri si contraceptie.Crede-ma,multe din prietenele tale au avut probleme din cauza necunostintei in materie de sex..Eu nu zic sa nu faci, dar doar atuni cand simti si esti doxa de cunostinte

| 5IrOK a răspuns:

Vaii..cand vad intrebari din astea mi se face rau...
Cum sa nu fie bine? pana la 17 ani si jumatate medical vorbind sexul nu e recomandat...plus ca riscul de cancer creste

Eu zic sa nu te iei dupa prietenele tale lasa-le sa se bucure acum pentru ca vor plange mai tarziu...
Ai grija de tine..sa nu faci vreo prostie!

| M1Man a răspuns:

Mai bine stai virgina, cum esti pana cand iti vei descoperi marea dragoste(dupa ce faci macar 18 ani, pana atunci esti inca la pubertate si crede-ma poti avea sentimente puternice pentru cineva care sa tina doar 1 saptamana), decat sa devii o fata care cade in bratele oricarui barbat.Bafta!

| Possible a răspuns:

Eu nu am avut o asemenea problema.Am facut-o la 16 ani, dar..cu cel care eram deja de un an jumatate.In cazul tau nu se merita sa asculti toate degradatele, asta nu-i motiv de lauda, e ceva frumos, care trebuie sa pastrezi pentru tine, nu sa o faci doar pentru ca au facut-o toate colegele.

| Dianaioana79 a răspuns:

Normal ca e bine daca inca mai esti virgina la 16 ani inseamna ca esti o fata cuminte. Cele ce se rad de tine nu se numesc prietene adevarate te invata numai la prosti si ai grija sa nu cumva sa te iei dupa ele, ca normal relatile sexuale se incep dupa ce te casatoresti, bineinteles, cu persoana potrivita. Tara deja s-a umplut de vagaboante care se culca cu toti prostii pe care ii intalnesc la orice colt de strada.
Ai mare grija si te sfatuiesc sa iti faci alte prietene.

| emidin20 a răspuns:

Foarte bine ca esti virgina nu te rusina.Nu iti baga in seama prietenele cand deschid subiectul asta despre virginitate.
Virginele sunt pe cale de disparitie asa ca hai toti baieti sa ne potolim fanteziile cu virgine si sa ramanem la cele care deja stiu cum sta treababig grin. Diana felicitari inca odata pentru realizarea ta si ar fi bine sa prinzi majoratu virgina.

| emidin20 a răspuns:

Ce disperat esti ma laughing))ori si tu kissnono esti vrigin?laughing))

| HCrinaR a răspuns:

Daca te gandesti asa,o sa ajungi sa te intrebi daca nu cumva ar trebui sa te razi si tu in cap pentru ca si prietenele tale au facut-o si ele incep sa faca misto ca inca tu nu ai adoptat aceasta,, moda".nu e nimic in neregula ca nu ti-ai inceput viata sexuala la varsta asta.o sa se intample atunci cand, cum ziceai si tu, o sa intalnesti un baiat bun, in care sa ai incredere si care sa nu te vrea doar pentru partea fizica.eu mi-am inceput viata sexuala la 19 ani si nu imi pare rau deloc.s-a intamplat cu baiatul pe care il iubesc si pe care il vreau alaturi de mine.toate cele bune!