| ClaudiaMihaelaAnonima a întrebat:

Buna
TPU! credeti ca la 16 ani poti iubi cu o forta imensa?
Atat am si imi iubesc prietenul enorm! Este poate pentru voi o intrebare
banala! Mie nu imi place comportamentul lui, el a spus c pot sa aleg,
daca sa raman cu el sau nu, ca imi gasesc eu iubit!
Oare nu ma iubeste? ce sfat imi puteti da? Funda! :*happy

Răspuns Câştigător
| SweetChild1 a răspuns:

Dacă nu îți place comportamentul lui eu zic să nu-l schimbi...fiecare are atitudiea lui și nu poate fi schimbată. Chiar nu cred că doar atât ai, mă refer la dragostea pentru iubitul tău..La 16 ani mi se pare devreme să iubești imens pe cineva. Cred că trebuie să ai alte priorități la vârsta asta și că te vei plictisi de această relație peste câțiva ani, mai ales dacă nu îți place comportamentul lui...doar nu te măriți cu el. Cred.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul si comportamentul lui nu emana incredere.Te sfatuiesc sa te gandesti mai bine.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a dat libertatea sa-ti gasesti un iubit, inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.

| Doub a răspuns:

Nu, nu te iubeste si nici tu nu il iubesti.

| Kaℓi a răspuns (pentru Doub):

Ba da, il iubeste enorm, cu o forta imensa.
A zis fata mai sus.
Da' eu cred ca-i trece.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iubesti pe cineva il placi pentru calitati dar il iubesti pentru defecte! Nu stiu ce sa zic. Daca ti-a dat libertatea sa alegi inseamna ca stie ca-l iubesti cu adevarat dar daca il lasi pentru altu e clar cum il iubeai