| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastra dragoste/ primul esec in dragoste/primul sarut? happy

11 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Prima mea dragoste_ehh din clasa 5 m-am indragostit de el acum sintem buni prieteni n-ma avut cu el nimic
primul esec_mam intilnit cu unul ce ma iubea dar l-am parasit dupa 1 luna ca ma considera doar de prietena dar spunea la toata lumea ca sintem o pereche
primul sarut_a fost la 14 ani a fost spontan si dezgustator fuu

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu a fost

Răspuns utilizator avertizat
| Vibrations a răspuns:

Garfield....mda. Îl urăsc pe motanul ăla mâncăcios.

| NotToday a răspuns:

Dezastru.

| Sheisshe a răspuns:

Pai sa incep cu primul sarut
Intr`un cuvant-ciudat, era primulblushingsi a fost ...frumos:X
Prima iubire, un baiat atat de..cocalar,dar avea ceva ce imi placea, care ma atragea la el.happy
Esecul-tot cu el-cand era cu o pr de-a mea si ma saruta si pe mineI don't want to see
ingrozitor!
La tine, cum a fost?smug

| Possible a răspuns:

Prima dragoste-ceva frumos la inceput si rau de tot la sfarsit.Adica am fost impreuna 3 ani, dupa care el a plecat la maica-sa in Italia, pe mine nici nu m-a anuntat si asa s-a terminat totul.Asta probabil a fost si esecul.Iar sarutul-nimic special, sincera sa fiu...nu mi-a placut.

| WhisperSsS a răspuns:

Alohaa!

Pai prima mea dragoste a fost mai mult o "prietenie" eram prea mica si nu cunosteam intelesul cuvantului "iubire"...
Primul esec in dragoste. Multe? Cu ce sa incep?! laughing

Primul sarut. Inca mai astept blushing

Ai primit raspunsurile dorite. Ai grija de tine!

| StefanXy a răspuns:

Prima dragoste a fost mai mult o prietenie in clasa a 6-a, ei ii placea de mine si am zis dc nu laughing
Primul sarut a fost placut si dulce in clasa a 8-a, pustoaica avea o acadea, era in fata clasei si i-am scos acadeaua si mi-am lipit buzele de a ei, dupa 3 zile s-a despartit de mine pentru ca sa impacat cu fostu.Prima iubire cu adevarat o traiesc si acum, azi facem o luna, am intalnit-o la spital nu am crezut ca se poate asa ceva.Am alergat la cros si am facut insolatie, nervoes cum eram ca astia m-au dus la spital am inceput sa fac scandal pe acolo, m-au dus intr-un salon si aici era eahee hee

| anduktz a răspuns:

Prima dragoste hmm imposibila iar dupa 3 ani prieteni inca un an amanti... esecul dupa toata nebunia asta ne-am injurat ca la usa cortului gen...iar primul sarut ceva NOU si frumos:Xlaughing)